Skocz do zawartości
Forum

moje posty


Rekomendowane odpowiedzi

dziś założyłam tutaj konto, wcześniej - od czasu do czasu - zaglądałam i pisałam nie rejestrując się (po prostu jako gość). po rejestracji napisałam dwa posty, wchodzę po jakimś czasie (trudno powiedzieć ile dokładnie minęło - może godzina, może dwie) i moich postów brak.

wygląda na to, że lepiej się tutaj nie rejestrować, bo nigdy wcześniej nie zdarzyło się by ktoś usunął moje posty pisane z pozycji gościa, a te, które napisałam po rejestracji już tak.

w sumie to nie wiem dokładnie co się stało - czy moje posty ktoś celowo/świadomie usunął (jeśli tak to dlaczego?) czy po prostu w jakis magiczny sposób same "się usunęły" (?) trochę dziwne to..

Odnośnik do komentarza

hehe, no to mnie załamałeś teraz :) ale dzięki za odpowiedź. przynajmniej jakaś jest, w sensie że jakiś odzew - jakikolwiek, bo w sumie to i tak nie spodziewam się jakiegoś jasnego, logicznego wytłumaczenia.

jednak - mimo wszystko - ja poważnie pytam i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie, bo nie wydaje mi się bym złamała regulamin, a posty moje były na temat, więc nie wiem jaki był powód ich usunięcia (bądź zniknięcia)..

nie chodzi o to, że to jakiś wielki problem, bo właściwie mogę napisać to samo drugi raz, tylko jaki w tym sens, skoro za godzinę ktoś to usunie, albo usunie się samo ;)

Odnośnik do komentarza

udało mi się odtworzyć te posty - w niezamkniętych kartach, musiałam się cofnąć i są, więc umieściłam raz jeszcze z jakimiś drobnymi zmianami, bo przy próbie dodania tych samych wyskoczył mi komunikat, że już taką odpowiedź dodałam.. myślę sobie: no ja wiem, że dodałam, ale jakoś tego nie widać, więc dodaję raz jeszcze, no sorry..

w sumie temat już nieważny bo i posty są, ale jak znikną znowu, to też zacznę trollować! :P

trochę sobie żartuję w tej chwili, ale mam nadzieję, że to zniknięcie postów nie było czyimś celowym działaniem - a jeśli nawet to przydałoby się przynajmniej jakieś wytłumaczenie, uzasadnienie - że coś w tych postach nie tak, że niezgodne z regulaminem czy coś w tym stylu, a nie tak "nie ma i już" ;)

no nic... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

no i znowu to samo..
kolejny raz - te same dwa posty zniknęły. one były w dziale psychologia. bez sensu to.

~Xyzzx
Pewnie z regulaminem byłaś na bakier jakieś linki albo stopka reklama

nie wiem, chyba nie. tzn. fakt, że mam w stopce linka, no ale to nie jest żadna reklama. po prostu zaraz po rejestracji, uzupełniając swój profil, w miejscu na tekst "stopki" była możliwość dodania linka, więc dodałam swojego bloga, ot tak sobie, bo skoro można coś tam zalinkować, to czemu nie.. na wielu forach dodawałam odnośnik do tego bloga, wydaje mi się, że bardziej w formie autoterapii (chyba po to by się jakoś tam otworzyć, by przestać wstydzić się siebie) niż autoreklamy, bo przecież ja właściwie nie mam żadnych korzyści z tego, że ktoś tam mi na tego bloga wejdzie od czasu do czasu. zresztą po co usuwać całe posty, wystarczyłoby usunąć tego linka (jeśli już), no i po co możliwość dodawania linków w takim razie?

w ogóle nie wiem czy chodzi o linka, czy może bardziej o to, że miałam inne zdanie od psychologa.. tak to wygląda w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Gość roztropny sedes

~Xyzzx
Usuń stopkę to zobaczysz czy to miało wpływ
Bo to też można widzieć tak że piszesz tylko dlatego żeby zareklamować bloga

To nic nie da. Tak jak napisano wyżej to forum jest do dupy. Lepiej pisać bez rejestracji i mieć to ....

Odnośnik do komentarza

O jeja, ale dramatyzujecie hehe. Dla mnie to tutaj już może z milion postów usunęli.
I co?
Nic...
Ja tam tego nawet nie biorę do bani.
Chcą kasować?
A niech kasują do woli. Dla mnie to się nawet nie liczy.Mam wyjebane na admina, który już od kilku lat, nieprzerwanie kasuje moje posty i banuje lewe ip z włoch. No cóż, może i całe włochy w przeciągu trzech lat zostały zablokowane przez Milke, ale za to z naszymi sąsiadami za morza bałtyckiego biedulka nie da rady huehue

Odnośnik do komentarza
Gość fifikse.m

kurcze, no ale co było nie tak z tymi moimi postami?! no nie mogę tego prze... ojojoj, żeby sobie w głowie bzdur nie zakodować nie dokończę, poza tym w tej chwili to ja już żartuję, świruję - tak sobie piszę, bo się nudzę ;)

Odnośnik do komentarza

fifise
przyjmiecie mnie do grona forumowych trolli?

Nie bo za stara jesteś i nie mieścisz się w naszym przedziale. Przedział wiekowy obejmujący ludność poniżej 15/ stego roku życia tylko. Starym lampucerom mówimy nie xD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...