Skocz do zawartości
Forum

czy to duzo za aparat kryształowy


Gość Milenialka

Rekomendowane odpowiedzi

nie piszesz gdzie a mysle ze miasto ma znaczenie ;) U nas w Krakowie na pewno można zrobić taniej, ja robiłam w Scandinavian Clinic które slynie z tego ze to raczej centrum z wyższej polki, a mimo tego zaplacilam 2500 zł czyli dwie stówy taniej….

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ma wpływ miasto, klinika, są tańsze i droższe. Ja uważam, że akurat leczenie ortodontyczne warto dobrze zaplanować, wybierając najlepszego specjalistę w naszym zasięgu, by nie mieć później komplikacji lub problemów. Znam przypadki, że znajomi leczą się już po kilka lat a ortodonta ciągle przesuwa termin zdjęcia aparatu. I co z tego, że za aparat zapłacili 200 zł taniej niż w innych gabinetach, jak ortodonta przeciąga moment zdjęcia aparatu. A musisz wiedzieć, że lekarze ortodonci rzadko chcą "przejąć" pacjenta, który już ma aparat, więc wiążesz się z lekarzem na czas leczenia. Dlatego ja wybrałam ortodontę ze świetnymi opiniami, ale też w centrum ortodontycznym Rock Your Smile, gdzie standardem jest plan leczenia, czyli wiesz ile mniej więcej będzie trwało, a także jaki będzie całkowity koszt leczenia - bez niespodzianek :) Bardzo polecam taki system.

Odnośnik do komentarza

A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności. Bardzo polecam za rzeczowość i świetny program leczenia. Zadzwoń do niej i się zapytaj orientacyjnie o cenę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2018 o 15:59, Gość magda.kol napisał:

Oczywiście ma wpływ miasto, klinika, są tańsze i droższe. Ja uważam, że akurat leczenie ortodontyczne warto dobrze zaplanować, wybierając najlepszego specjalistę w naszym zasięgu, by nie mieć później komplikacji lub problemów. Znam przypadki, że znajomi leczą się już po kilka lat a ortodonta ciągle przesuwa termin zdjęcia aparatu. I co z tego, że za aparat zapłacili 200 zł taniej niż w innych gabinetach, jak ortodonta przeciąga moment zdjęcia aparatu. A musisz wiedzieć, że lekarze ortodonci rzadko chcą "przejąć" pacjenta, który już ma aparat, więc wiążesz się z lekarzem na czas leczenia. Dlatego ja wybrałam ortodontę ze świetnymi opiniami, ale też w centrum ortodontycznym Rock Your Smile, gdzie standardem jest plan leczenia, czyli wiesz ile mniej więcej będzie trwało, a także jaki będzie całkowity koszt leczenia - bez niespodzianek :) Bardzo polecam taki system. http://www.dentysta-torun.eu/aparat-ortodontyczny-a-zeby-a-leczenie-zebow/

Taak! to bardzo zależy od miasta!

Odnośnik do komentarza
Gość Kurka Rurka
W dniu 17.08.2018 o 09:03, Gość Matyldka napisał:

nie piszesz gdzie a mysle ze miasto ma znaczenie ;) U nas w Krakowie na pewno można zrobić taniej, ja robiłam w http://implantytorun.pl/co-nastepuje-po-skonczeniu-leczenia-aparatem-na-zeby/ które slynie z tego ze to raczej centrum z wyższej polki, a mimo tego zaplacilam 2500 zł czyli dwie stówy taniej….

Ooo naprawdę? To chyba też sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Gość AńkaBańka
W dniu 26.11.2018 o 19:16, Gość bajoanna napisał:

A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie http://www.ortodontatorun.pl/wiecej-o-ortodoncji/ Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności. Bardzo polecam za rzeczowość i świetny program leczenia. Zadzwoń do niej i się zapytaj orientacyjnie o cenę.

A jaki jest tam numer telefonu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...