Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ŁongaC

Stomatolog w Krakowie protetyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŁongaC

Szukam dobrego protetyka, nie leczyłam nigdy zebów w krakowie i nie mam za bardzo odniesienia, znancie tutaj kogos komu mozna zaufac?>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UleczkaQ

dr Andrzej Gala, najlepszy protetyk w Krakowie, nie dosc ze specjalista jakich mało to człowiek jakich niewiele, cierpliwy opanowany wyrozumiały dla mnie ideal lekarza, pozdrawiam serdecznie pana doktora!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kopczyk

Spróbuj na Barona 30, mają super lekarzy, szczególnie polecam Ci doktor Żak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hanka55

ja leczę się tylko w DentalCare. Panie są bardzo profesjonalne i przemiłe. Polecam się wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joannakowal

Ja leczę zęby u dr Agnieszki Wójcik, z Dr W Aesthetic i jestem bardzo zadowolona. Chodzi tam również mój mąż i dzieci. Nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego polecam:) Pani dr jest bardzo cierpliwa i wszystko dokladnie tłumaczy,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tynka34

Polecam panią dr Katarzynę Radzikowską z kliniki Luxdentica, świetny lekarz stomatolog i protetyk, specjalizuje się właśnie w protetyce i stomatologii estetycznej. Ja z jej usług byłam bardzo zadowolona, świetna specjalistka i przemiła osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misia311

~hanka55
ja leczę się tylko w DentalCare. Panie są bardzo profesjonalne i przemiłe. Polecam się wybrać :)

Szczególnie dr Pniok! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MarTuska_2

Doktor Tomasz Kowalik bez dwóch zdań. Pan Tomasz jest świetnym specjalistą a przy tym niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, chyba najlepszy stomatolog u jakiego byłam :) Z tego co wiem to teraz przyjmuje w centrum miasta, w Scandinavian Clinic przy Szczepanskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jomerka

Sama ostatnio miałam dylemat czy decydować sie na implant czy jednak może decydować sie na most. I zdecydowałam się na implant. Nie chciałam leczyc kanałowo zdrowych zębów po bokach zeba do wyrwania, poza tym nie chciałam ich piłować aby nałożyc na nie most......
Do założenia implantu polecam tego stomatologa w Krakowie
https://studiose.med.pl/implanty/

Osobiście jestem zadowolona.Obecnie praktycznie nie odczuwam faktu, ze nie jest to mój ząb, a jedynie sztuczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aniela213

Wszystkim radzę jechać do Tych do Dental CAre - mniejsze miasto i mniejsze koszta co przy protetyce robi różnice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tediusz

Jeżeli rozglądacie się za dobrą placówką stomatologiczną, znajdującą się na terenie Krakowa to polecam wam skontaktować się z https://artdentina.pl/ Placówka ta zatrudnia doświadczonych specjalistów i ma szeroki zakres usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krokietka

Polecam dr. Magdalenę Słysz z DentalCare w Tychach. Jest bardzo delikatna, nawet ja się nie boje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gochnaaa78

Ja również mogę polecić klinikę Luxdentica. Mają świetnych specjalistów i zajmują się pacjentem kompleksowo, co oznacza, że nie odsyłają od lekarza do lekarza, tylko jak coś trzeba dodatkowego zrobić, to na miejscu są od tego specjaliści. Specjalizują się w moim zdaniem naprawdę spektakularnych metamorfozach uśmiechu, co nie byłoby nieraz możliwe, gdyby nie taka praca zespołowa. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione zęby i estetycznie - polecam właśnie ich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Spróbuj w Lux Med. Mają tam naprawdę świetnych fachowców, i szeroką ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maur80

Zachęcam do skorzystania z usług kliniki stomatologicznej https://beauty-dent.pl/ , która prowadzi pełen zakres usług, w tym stomatologię estetyczną i protetykę. Można by się zastanowić czy w Twoim przypadku lepszą opcją nie będzie na przykład implant - wprawdzie jest droższy, ale wydaje się bardziej naturalny, no i jest zamontowany na stałe. W medycynie, jak w bankowości, kluczową kwestią jest zaufanie w specjalistów, którym powierzamy swoje zdrowie. Niestety uszkodzone lub wyrwane zęby już nie odrastają, dlatego przede wszystkim ważna jest profilaktyka - warto chodzić często na przeglądy stomatologiczne, które przecież w wielu gabinetach, jak i we wspomnianym, są bezpłatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol Młyn

Ja polecam dr Andrzeja Gale. Świetny specjalista. Przyjmował mnie w nowoczesnej klinice, świetnie wyposażonej na placu Szczepańskim w Krakowie, naprawdę warto, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tymcis

Polecam Ci udać się do kliniki Luxdentica, moja Mama właśnie tam robiła kompleksową protetykę, jej uśmiech zmienił się nie do poznania. Nie pamiętam nazwiska lekarza, ale w tej klinice akurat mają najlepszych specjalistów, więc na pewno dobrze trafisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcino189

Dobry protetyk przyjmuje w gabinecie Steczko Dentysta. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elwira

W Centrum Cichoń przyjmuje pan doktor Michał Kotnowski, jest świetnym protetykiem. Zakładał mi koronkę na jednym zębie i jestem bardzo zadowolona z efektu jak i samego leczenia. Pan doktor to przemiły człowiek i bardzo uprzejmy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Januszzz

Również polecam pana Kotnowskiego z Centrum Stomatologicznego Cichoń.  Miałem robiony mostek . Wszystko poszło wzorcowo. Gdyby ktoś nadal szukał dobrego protetyka u nas to polecam udać się do właśnie do tego centrum do Pana Kotnowskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamillala
W dniu 21.06.2020 o 13:55, Gość Januszzz napisał:

Również polecam pana Kotnowskiego z Centrum Stomatologicznego Cichoń.  Miałem robiony mostek . Wszystko poszło wzorcowo. Gdyby ktoś nadal szukał dobrego protetyka u nas to polecam udać się do właśnie do tego centrum do Pana Kotnowskiego. 

tez polecam Centrum Cichoń, szczególnie teraz w czasie koronawirusa; tam dbają o bezpieczeństwo pacjentów, wdrożyli wszelkie środki by wizyty odbywały się w sposób bezpieczny, dezynfekcja i ochrona jest u nich na pierwszym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...