Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog w Krakowie protetyk


Gość ŁongaC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joannakowal

Ja leczę zęby u dr Agnieszki Wójcik, z Dr W Aesthetic i jestem bardzo zadowolona. Chodzi tam również mój mąż i dzieci. Nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego polecam:) Pani dr jest bardzo cierpliwa i wszystko dokladnie tłumaczy,

Odnośnik do komentarza

Polecam panią dr Katarzynę Radzikowską z kliniki Luxdentica, świetny lekarz stomatolog i protetyk, specjalizuje się właśnie w protetyce i stomatologii estetycznej. Ja z jej usług byłam bardzo zadowolona, świetna specjalistka i przemiła osoba :)

Odnośnik do komentarza
Gość MarTuska_2

Doktor Tomasz Kowalik bez dwóch zdań. Pan Tomasz jest świetnym specjalistą a przy tym niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, chyba najlepszy stomatolog u jakiego byłam :) Z tego co wiem to teraz przyjmuje w centrum miasta, w Scandinavian Clinic przy Szczepanskim

Odnośnik do komentarza

Sama ostatnio miałam dylemat czy decydować sie na implant czy jednak może decydować sie na most. I zdecydowałam się na implant. Nie chciałam leczyc kanałowo zdrowych zębów po bokach zeba do wyrwania, poza tym nie chciałam ich piłować aby nałożyc na nie most......
Do założenia implantu polecam tego stomatologa w Krakowie
https://studiose.med.pl/implanty/

Osobiście jestem zadowolona.Obecnie praktycznie nie odczuwam faktu, ze nie jest to mój ząb, a jedynie sztuczny.

Odnośnik do komentarza
Gość gochnaaa78

Ja również mogę polecić klinikę Luxdentica. Mają świetnych specjalistów i zajmują się pacjentem kompleksowo, co oznacza, że nie odsyłają od lekarza do lekarza, tylko jak coś trzeba dodatkowego zrobić, to na miejscu są od tego specjaliści. Specjalizują się w moim zdaniem naprawdę spektakularnych metamorfozach uśmiechu, co nie byłoby nieraz możliwe, gdyby nie taka praca zespołowa. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione zęby i estetycznie - polecam właśnie ich :)

Odnośnik do komentarza

Zachęcam do skorzystania z usług kliniki stomatologicznej https://beauty-dent.pl/ , która prowadzi pełen zakres usług, w tym stomatologię estetyczną i protetykę. Można by się zastanowić czy w Twoim przypadku lepszą opcją nie będzie na przykład implant - wprawdzie jest droższy, ale wydaje się bardziej naturalny, no i jest zamontowany na stałe. W medycynie, jak w bankowości, kluczową kwestią jest zaufanie w specjalistów, którym powierzamy swoje zdrowie. Niestety uszkodzone lub wyrwane zęby już nie odrastają, dlatego przede wszystkim ważna jest profilaktyka - warto chodzić często na przeglądy stomatologiczne, które przecież w wielu gabinetach, jak i we wspomnianym, są bezpłatne.

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci udać się do kliniki Luxdentica, moja Mama właśnie tam robiła kompleksową protetykę, jej uśmiech zmienił się nie do poznania. Nie pamiętam nazwiska lekarza, ale w tej klinice akurat mają najlepszych specjalistów, więc na pewno dobrze trafisz :)

Odnośnik do komentarza

W Centrum Cichoń przyjmuje pan doktor Michał Kotnowski, jest świetnym protetykiem. Zakładał mi koronkę na jednym zębie i jestem bardzo zadowolona z efektu jak i samego leczenia. Pan doktor to przemiły człowiek i bardzo uprzejmy. 

Odnośnik do komentarza

Również polecam pana Kotnowskiego z Centrum Stomatologicznego Cichoń.  Miałem robiony mostek . Wszystko poszło wzorcowo. Gdyby ktoś nadal szukał dobrego protetyka u nas to polecam udać się do właśnie do tego centrum do Pana Kotnowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kamillala
W dniu 21.06.2020 o 13:55, Gość Januszzz napisał:

Również polecam pana Kotnowskiego z Centrum Stomatologicznego Cichoń.  Miałem robiony mostek . Wszystko poszło wzorcowo. Gdyby ktoś nadal szukał dobrego protetyka u nas to polecam udać się do właśnie do tego centrum do Pana Kotnowskiego. 

tez polecam Centrum Cichoń, szczególnie teraz w czasie koronawirusa; tam dbają o bezpieczeństwo pacjentów, wdrożyli wszelkie środki by wizyty odbywały się w sposób bezpieczny, dezynfekcja i ochrona jest u nich na pierwszym miejscu

Odnośnik do komentarza
Koleżanka miała leczone zęby w Dentist u dr.Żarowa i naprawde nie miala jakiś złych doświadczeń jesli chodzi o leczenie - miała tez chyba pod narkozą. Wiec moze to kwestia wyboru odpowiedniego miejsca. Teraz w czasasach koronawirusa przestrzegane są wszelkie procedury.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...