Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba głównie w nocy


Gość Bo0o0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, że zależne byłoby to od mycia zębów. Ból pojawia się po jakimś czasie w nocy. Jak bym coś naruszał podczas szczotkowania to powinno od razu się objawiać bólem. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Gość Gabinet Steczko

Przy tego typu nocnych bólach zęba konieczna jest wizyta u stomatologa w celu wykluczenia stanów zapalnych. Bardzo często potrzebne jest leczenie kanałowe. Szybka kontrola w gabinecie na pewno rozwiąże Pani problem związany z bólem, jak również może uchronić przed groźnymi powikłaniami. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam,
Stomatologia Steczko
http://www.steczkodentysta.pl

Odnośnik do komentarza
Gość joankaviva

Mi na ból zęba pomaga gardan, działa szybko i skuteczniej niż inne leki przeciwbólowe, bo radzi sobie nawet z silnym bólem. Ale jak ząb boli to znaczy, że coś się dzieje, leki można wziąć doraźnie, ale koniecznie trzeba isć do dentysty, nawet jeśli ból pojawia się tylko w nocy. Może to kwestia zaciskania zębów przez sen? To też się leczy.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej gdybyś udała się do dobrego dentysty, który obejrzy ząb i będzie w stanie wydać odpowiednią diagnozę. Przyczyn takiego bólu może być naprawdę wiele. Po co się męczyć, skoro wystarczy umówić się na wizytę i sprawa będzie jasna. Jeżeli mieszkasz w Lublinie lub okolicy, to zerknij na przychodnię Dental przy ul. Lwowskiej. Tam na bank Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2018 o 18:49, Gość kuchareczkaaa napisał:

Ze względu na to że dość często mam problemy z zapaleniem dziaseł i zęby bolą wtedy za dnia i w nocy... musze bardzo dbac o jamę ustną. Na problemy stosuje wg porad z internetu http://implantytorun.pl/ratunek-dla-dziasel/ sachol zel stomatologiczny. Jesli nic ci nie pomaga to zamiast siedziec na forum umów się do dentysty ?

Dzięki, super porada!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...