Skocz do zawartości
Forum

nie chirurgiczne, gruntowne odmłodzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o nieinwazyjne odmładzanie to polecam laser ClearLift w klinice Dr Legrand. Miałam serie 4 zabiegów i jestem bardzo usatysfakcjonowana efektami. Zmarszczki się wyraźnie spłyciły i mam taki wyrównany koloryt skory.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariola retwww

Polecam zabieg z laserem frakcyjnym w Art Derma Clinic w Rzeszowie. W kontrolo-wany sposób podczas zabiegu została uszkodzona skóra, która w trakcie gojenia będzie się odnawiać. Świetny sposób na odmłodzenie twarzy.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robiony wampirzy lifting i polecam go, bo działa cuda. Robiłam we Wrocławiu w Knack Clinic i tak korzystają z nowoczesnego sprzętu, no i przede wszystkim lekarz jest bardzo kompetentny i fajnie mi wytłumaczył jak to wszystko będzie wyglądać. Skóra jest teraz o wiele lepsza, elastyczna, sprężysta i odmłodzona, więc warto. 

Odnośnik do komentarza
Gość ewerta

Niechirurgiczne odmłodzenie? Tylko PRP terapia osoczem bogatopłytkowym, ona działa cuda, no i wykorzystuje się tu tylko naturalne rzeczy - własne osocze :).Ja miałam robiony ten zabieg w   WellDerm w Warszawie i gabinet ten jest godny polecenia. Zabieg wykonuje świetny lekarz z doświadczeniem, więc wszystko jest całkowicie bezpieczne. Efekt zabiegu jest niesamowity, nic dziwnego, że wampirzy lifting jest taki popularny. Moja skóra jest dzięki niemu odmłodzona, zrewitalizowana i uniesiona, zmarszczki zniknęły :).
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...