Skocz do zawartości
Forum

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?


Gość Guga23

Rekomendowane odpowiedzi

Mięśnie Kegla to z tego co wiem te mięśnie które masz w pochwie a ćwiczyć je można w każdej chwili, nawet prowadząc samochód ;) Wystarczy zaciskać i puszczać, czasem zacisnąć i dłużej przytrzymać, tak dla urozmaicenia. Wzocnienie tych mięsni jest świetne nie tylko dlatego, że można kontrolowac orgazm, ale łatwiej jest rodzić a jak ma się mocne mięśnie kegla to na starość ma się mniej problemów ;)

Odnośnik do komentarza

Moje miłe my chopaki ściskamy mięsień ten dłuuugi czyli penisa a co za tym idzie zaciskamy jeśli tak mogę napisać cewkę moczową, wiecie nam wystaje :D wam niestety nie ma co ...
A tak na marginesie se ściskać mocz możemy tak dłuuuugo jak nam tylko trzeba to znaczy do momentu, aż sie posikamy w nasze sexowne spodenki :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

czy znane są badania nad tym, jaki sposób ćwiczenia mięśni Kegla przynosi najlepsze efekty przy leczeniu przedwczesnego wytrysku?

W sieci można znaleźć mnóstwo różnych technik, włącznie z podnoszeniem ciężarków za pomocą ćwiczonego mięśnia. Niektórzy piszą, że najlepiej ćwiczyć raz dziennie po 5 min, inni, że jak najwięcej.

Proszę o poradę, jak najskuteczniej ćwiczyć, by w możliwie krótkim czasie zauważyć poprawę.

Pozdrawiam,
Daniel

Odnośnik do komentarza
Gość anonimm1

Witam. Ponad rok temu urodziłam dziecko. Od tamtej pory nie czuje mięśni Kegla. Moczu nie popuszczam, więc wiem, że działają, ale tak jakbym nie miała w nich czucia. Podczas współżycia też nic nie odczuwam.
Da się cokolwiek z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

je można ćwiczyć :) aby je wzmocnić.
Jest takie ćwiczenie, polegajace na tym, że jak oddajesz mocz to zatrzymujesz na chwilę strumień i potem dalej załatwiasz się. I tak kilka razy. tTo samo mozesz robić siedząc w biurze, zaciskasz tak jaby pochwę i ją luzujesz.
Możesz też zainwestować w kulki gejszy one też wzmacniają mięśnie kegla.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...