Skocz do zawartości
Forum

Narożnik do salonu


Gość partyon

Rekomendowane odpowiedzi

Oj my jakiś czas temu zastanawialiśmy się czy inwestować w ten narożnik czy może sobie odpuscić. A to dlatego,że mamy niewielki salon i nie wiedzieliśmy czy coś takiego naprawdę dobrze nam się zmieści. Jednak postanowilismy sobie zamowić.
Kupiliśmy tutaj;
meblearkadius.pl

Bo w sklepach stacjonarnych jednak był ograniczony wybór. I jednak jestem zadowolona. Jest wygodny, każdy się na nim mieści :)

Odnośnik do komentarza
Gość Super-Sofa-pl

Narożnik to bardzo dobre rozwiązanie, pozwalające na pełne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Jeśli zależy Ci na wysokoiej jakości meblu, który nie tylko zapewni komfort na najwyższym poziomie, ale też będzie służył przez lata, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu Super-Sofa. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w szerokiej gamie naszych mebli.

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Odnośnik do komentarza
Gość Magda11Rad

Ostatnim czasem rozważam  zakup nowych mebli do mieszkania. Mam już wybrany kolor ścian. Teraz niestety najtrudniejsza sprawa jak wybór mebli oraz sofy do mojego salonu. Znalazłem fajny sklep internetowy i bardzo spodobało mi się to: sofy mp nidzica co wy sądzicie?. Wiem, że gusta są różne ale może coś jeszcze podobnego w tym sklepie znajdziecie. Wybrałam ten sklep bo mają bardzo ładne meble w fajnych cenach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...