Skocz do zawartości
Forum

Małe czerwone kropeczki na ciele.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam mały problem już od dłuższego czasu,zatem na moim ciele wyskakują takie małe czerwone kropeczki jak na zdjęciu poniżej na początku w danym miejscu zaczyna lekko swędzieć skóra a zaraz pojawiają się one.Występują w różnych miejscami na szyji na nogach na rękach,brzuchu.Znikają po kilku dniach,nie mam pojęcia czy to jest z tym związane ale od czasu do czasu puchna mi palce u nóg lub u rąk nie ma znaczenia czy jest zimno czy ciepło alergia to tez nie jest.Byłam z tym u lekarza ale niestety nie wiedzą co to jest,może wy macie podobny problem i wiecie o co w tym chodzi ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam,Ola.

monthly_2018_07/male-czerwone-kropeczki-na-ciele_7475.jpg

Odnośnik do komentarza

Moze cos z krazeniem,albo krzepnieciem?Moja mama miala cos podobnego na brzuchu I okazalo sie ze to przez chora watrobe.Dziwne,ze twoj lekarz nie zlecil ci zadnych badan.Zrobcie sobie prywatnie morfologie,czas krzepniecia I profil watrobowy.To nie sa drogie badania,a moze cos sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Gość Diabełek

Wybroczyny dawniej określane były jako petocje. Powstają one na skutek wynaczyniania się krwi z drobnych naczyń krwionośnych do skóry i błon śluzowych. Kiedy włośniczki z różnych powodów ulegają uszkodzeniu, czerwone krwinki przenikają przez ich ściany, czego efektem jest pojawienie się czerwonych plam na ciele.Wybroczyny dawniej określane były jako petocje. Powstają one na skutek wynaczyniania się krwi z drobnych naczyń krwionośnych do skóry i błon śluzowych. Kiedy włośniczki z różnych powodów ulegają uszkodzeniu, czerwone krwinki przenikają przez ich ściany, czego efektem jest pojawienie się czerwonych plam na ciele.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...