Skocz do zawartości
Forum

Łóżkowe fantazje męża


Gość Kornelia31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kornelia31

Mam taki dziwny problem..... w zasadzie nie wiem jak to napisać... chodzi o to, że mój mąż (33lata) ostatnio poprosił mnie o dziwną rzecz.... znaczy nie poprosił bezpośrednio, ale powiedział, że chiałby abyśmy się trochę pobawili w łóżku. nie zrouzmiałam o co mu chodzi, a chodziło o to, że on chciałby mnie związać zasłonić mi oczy, ubrac mnie w erotyczną bieliznę, albo chciałby żebym go.... lekko biła... nie wiem czy to normalne, boję się, że może jest jakiś chory, nie wiem czy to fantazje erotyczne czy jakieś zaburzenie. Nie wiem czy powinnam się zgodzić czy nie, ponieważ wizja mnie związanej na łóżku jakoś nie przekonuje mnie do stosunku. Nie wiem co mam o tym myśleć, może macie jakiś pomysł co mogłabym zaproponowac w zamian ?
Kora

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego nie chcesz spróbować? To żadne zaburzenie, tylko takie fantazje, które znacznie podkręcaja życie seksualne w długoletnim związku. Takie odgrywanie scenek i inne rzeczy sa bardzo stymulujące i bardzo możliwe, że Ci się jednak spodoba, nawet jak do tej pory o tym nie myslalaś. Naprawde nigdy nie marzyłas o tym, że jestes porwana przez jakiegos przystojniaka? :) Wiesz z tym związywaniem to nie jest tak, że zostaniesz jakos mega mocno skrępowana, tylko można przywiązac ręce do łóżka, jesli sa szczebelki apaszkami albo takimi kajdankami z futerkiem. Zasłonięcie oczu tez jest fajne, bo bardziej można skupić się na poznaniach cielesnych, kiedy się nic nie widzi. ja myslę, że zdecydowanie powinnas spróbowac. Na poczatek jednak zacznijcie lajtowo, czyli np. tylko związane oczy. sama zobaczysz, czy Ci się to spodoba.

Odnośnik do komentarza

Twój mąż nie jest chory po prostu ma fantazje erotyczne jak wielu mężczyzn. Często myślą o sytuacjach jakie widzieli na filmach, albo po prostu wyobrażają sobie wydarzenia, które ich podniecają. Zdziwiłaś się, nawet zszokowałaś, bo pewnie nie sądziłaś, że Twój mąż ma takie pomysły - a jednak. Nie powinnas na niego patrzeć spod oka. Może spróbujcie jakichś nowości. Ustalcie wcześniej granice na co się zgadzasz, a na co nie, np. zgadzasz się na zasłonięcie oczu, ale nie zgadzasz się na wiązanie. Być może Ty również masz jakieś fantazje, które w sobie ukrywasz a chciałabyś spróbować? Powiedz o tym mężowi i również wykorzystajcie je w łóżku!

Odnośnik do komentarza

jeżeli wyjdzie spontanicznie to nie jest wcale głupie, ja swojemu np dośc często robię spontaniczny striptiz:) I jakoś nie czuję się skrępowana. Nie wychodzi to wcale teatralnie ani głupio tylko musisz się rozluźnić i podejść do tego spontanicznie.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Madzia nie strasz jej, przeciez jej maz nie jest nimfomanem ze musi uprawiac seks w ten sposob i jesli zona mu tego nie da to pojdzie do innej, to tak nie dziala, a jesli facet tak zrobi to niech spada, bo co to za maz z niego? powinien szanowac zdanie zony i rozumiec ze jak nie to nie. z facetami trzeba krotko.

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia31

wiecie co zgodziłam się na jedną jedyną rzecz: zawiązanie oczu, tak jak mówiłyście że nie wszystko na raz tylko po kolei. Było całkiem ok. Tylko mój mąż się bardzo rozochocił doszel do wniosku ze skoro sprobowalam tego i mi sie spodobalo to mzoe skusze sie na cos wiecj i zaproponował................... SEX ANALNY!!!!!!!!! Oszalał chyba przecież to obrzydliwe!!!!!!!! nie namówicie mnie na to!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

To rzeczywiście pojechał po bandzie :) tutaj fantazje z zawiązywaniem oczu a tu nagle BACH seks analny. To trochę inna para kaloszy. Stare przysłowie się sprawdza i tutaj, daj palec weźmie rękę ;) Lepiej sama wymyśl jakieś fajne łóżkowe urozmaicenia, coś na co naprawdę masz ochotę. Na pewno coś tam skrywasz :)

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

może zamiast analu zgódź się,żeby delikatnie włożył palec do pupy...a może ci się spodoba?A jeśli nie to wytłumaczysz mu,że mimo próby nie odpowiada ci ta forma i poszukacie czegoś co wam obojgu sprawi przyjemność:) będziesz się czuła bardziej komfortowo jeśli szczególnie przed stosunkiem zadbasz o higienę odbytu.Może wiele kobiet odpycha po prostu fakt,że pupa robi kupę...ale pupę można umyć(np.lewatywa domowym sposobem) i jest całkiem przyjemnie...ale jeśli masz poważne opory psychiczne to nie zmuszaj się,mąż powinien to zrozumieć i uszanować, przecież się kochacie:)

Odnośnik do komentarza

Daj mu szansę! Każdy z nas ma jakieś fantazje, jedni mniej, drudzy bardziej skrytsze. Nie można ich tłumić w środku zwłaszcza gdy jest sie z partnerem już do końca życia. Jeżeli nie chcesz, boisz się od razu praktykować "zachcianek" męża, nie wiedząc co Cię czeka to najpierw szczerze i otwarcie porozmawiajcie sobie. Pół żartem, pół serio jak wstępnie ma to wyglądać. Wymieńcie się zdaniami, opiniami... UWIEŻ MI, nie zdajesz sobie sprawy jak mu już tym ulżysz!

Odnośnik do komentarza
Gość Agacia1983

Mam podobny problem mój mąż ma fantacje kneblowania wiązania itd to nic złego kiedy spróbowałam samej mi się spodobało na początku sama w prezentach kupowałam mu gadżety erotyczne natomiast robiło się coraz gorzej im więcej ich miał tym większej "korby" dostawał. Sex bez tego to nie jest ciekawy sex mam wrażenie że nie interesuje go ze uprawia go ze swoją żoną mógłby to być ktokolwiek inny byle by użyć tych swoich zabawek a jak ostatnio po uspaniu dzieci nie mogłam zasnąć przyszłam do niego zaproponowałam żebyśmy się kochali bo mało czasu spędzamy razem ostatnio ale bez gadżetów bo wcześnie wstaje do pracy a była już pozna pora odpowiedział to po coś tu przyszła ten tekst mnie po prostu zabił nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...