Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sakota

Przedszkole językowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sakota

Co sądzicie o wysłaniu dziecka do przedszkola językowego? Czy dziecko, które sobie średnio radzi z polskim, poradzi sobie w przedszkolu językowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że tak, w przedszkolu wszystkie dzieci słabo i średnio radzą sobie z językiem polskim jak z innym językiem, ale zawsze coś w głowie zostanie i łatwiej sobie później poradzi w szkole.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniasosik

Mój syn bardzo mało mówił, kiedy go puszczaliśmy do przedszkola. Po 3 latach bardzo dużo potrafi mówić po angielsku, poważnie ;-) Nie ma się czego obawiać. Dziecko w towarzystwie rówieśników rozwija się zdecydowanie szybciej ;-) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rakaldo

Moja córka bardzo mało mówiła, kiedy szła do przedszkola językowego. A teraz mówi ładnie i po polsku, i po angielsku. Tak więc moim zdaniem przedszkole językowe jak najbardziej jest dobrym rozwiązaniem. No i oczywiste, że dziecko będzie miało dzięki niemu zdecydowanie łatwiejszy start.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bozkana

A polecicie jakieś przedszkole językowe w Częstochowie?
Córka ma iść od przyszłego roku dopiero, ale chcemy mieć już teraz ten temat ogarnięty. Pomysły, propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaśminaska

Sowa na Grabówce. Ogólnie to nie wiem, czy w mieście są jeszcze jakieś inne przedszkola językowe. Ale ogólnie oni są zdecydowanie najbardziej polecani w okolicy. Poziom jest wysoki, dużo możliwości, własne podwórko, międzynarodowi goście. Wejdźcie na ich FB - tam jest wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koskier

Trudno się dostać do takiego przedszkola?
Kiedy trzeba się zapisać, żeby mieć miejsce na pewniaka?
Córka idzie do przedszkola dopiero za rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiaporets

Przerabiałam ten temat. Zapisywałam dziecko zaraz po nowym roku. Ale jeśli jesteś pewna, że chcesz tam je zapisać, to zrób to nawet wstępnie, nieoficjalnie, wcześniej. Przynajmniej później nie będzie takiego ryzyka, że zabraknie miejsca dla waszego dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My chodzimy z dziećmi, tzn. dzieci chodzą i je uwielbiają.
Dodatkowo zapisaliśmy na kurs językowy gdzie głównie grają i bawią się i są baaardzo zadowolone.
Zajęcia prowadzone metodą GENKI - proponuje poczytać - może w domu uda się coś z tego poćwiczyć :)
http://babyenglishcenter.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedszkole językowe to naprawdę dobry wybór, sama na początku miałam wątpliwości czy moje dziecko sb poradzi ale już po miesiącu spędzonym w Tequeście wiedziałam, że wybór był jak najbardziej trafny...Widziałam, że zostały ostatnie 2 miejsca do zerówki więc polecam dopytać, bo poziom nauki stoi na wysokim poziomie, teraz rozpoczął się Summer Camp tak żeby maluchy mogły z pożytkiem spędzić wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajęcia odbywają się z udziałem lektora, czyli tak jakby w dwóch językach polskim i angielskim, mój synek również chodzi do Tequesty, widziałam że mają ostatnie wolne miejsca dla roczników 2015 więc polecam się dowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość esza

Poradzi sobie :). Moja córka też chodzi do językowego, a jak zaczęła, to nawet z polskim miała problemy. Muszą mieć tam podejście do dzieci, bo mała rozwija się super i zaczęła mówić. Chodzi właśnie do wielkiej przygody w Gdańsku, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekawa, co kieruje Was przy wyborze przedszkoli. Wiecie, że wszystkie problematyczne formalności mogą pójść w zapomnienie? Dzięki aplikacji Inso płatności staną się szybkie i bezproblemowe. Wiele placówek korzysta z tego programu. Został on stworzony specjalnie dla nich i z myślą o rodzicach. 

Aplikacja dla przedszkoli inso.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dużą uwagę zwracałam przede wszystkim na ilość dzieci w grupie oraz zajęcia dodatkowe, w Tequeście grupki są kameralne a zajęć dodatkowych jest całe multum 🙂 także polecamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...