Skocz do zawartości
Forum

Przedszkole językowe


Gość sakota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniasosik

Mój syn bardzo mało mówił, kiedy go puszczaliśmy do przedszkola. Po 3 latach bardzo dużo potrafi mówić po angielsku, poważnie ;-) Nie ma się czego obawiać. Dziecko w towarzystwie rówieśników rozwija się zdecydowanie szybciej ;-) 1

Odnośnik do komentarza

Moja córka bardzo mało mówiła, kiedy szła do przedszkola językowego. A teraz mówi ładnie i po polsku, i po angielsku. Tak więc moim zdaniem przedszkole językowe jak najbardziej jest dobrym rozwiązaniem. No i oczywiste, że dziecko będzie miało dzięki niemu zdecydowanie łatwiejszy start.

Odnośnik do komentarza
Gość jaśminaska

Sowa na Grabówce. Ogólnie to nie wiem, czy w mieście są jeszcze jakieś inne przedszkola językowe. Ale ogólnie oni są zdecydowanie najbardziej polecani w okolicy. Poziom jest wysoki, dużo możliwości, własne podwórko, międzynarodowi goście. Wejdźcie na ich FB - tam jest wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Gość asiaporets

Przerabiałam ten temat. Zapisywałam dziecko zaraz po nowym roku. Ale jeśli jesteś pewna, że chcesz tam je zapisać, to zrób to nawet wstępnie, nieoficjalnie, wcześniej. Przynajmniej później nie będzie takiego ryzyka, że zabraknie miejsca dla waszego dziecka.

Odnośnik do komentarza

Przedszkole językowe to naprawdę dobry wybór, sama na początku miałam wątpliwości czy moje dziecko sb poradzi ale już po miesiącu spędzonym w Tequeście wiedziałam, że wybór był jak najbardziej trafny...Widziałam, że zostały ostatnie 2 miejsca do zerówki więc polecam dopytać, bo poziom nauki stoi na wysokim poziomie, teraz rozpoczął się Summer Camp tak żeby maluchy mogły z pożytkiem spędzić wakacje :)

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawa, co kieruje Was przy wyborze przedszkoli. Wiecie, że wszystkie problematyczne formalności mogą pójść w zapomnienie? Dzięki aplikacji Inso płatności staną się szybkie i bezproblemowe. Wiele placówek korzysta z tego programu. Został on stworzony specjalnie dla nich i z myślą o rodzicach. 

 

 

______________________________

Aplikacja dla przedszkoli inso.pl

Odnośnik do komentarza

Tak jak najbardziej warto jest dziecko zapisać do przedszkola. Zwłaszcza jeśli jest jedynakiem. Kontakt z dziećmi, nauka podstawowych rzeczy, nauka relacji. I moje dziecko większość chorób przechorowało w 3 i 4 latkach potem już z górki. Nie żałuje fajny czas. Ale też chwila dla mnie. Teraz ma 8 lat i do 2 klasy idzie. W tej samej placówce zresztą, do której chodził do przedszkola, mianowicie Thames British School w Warszawie:

https://thamesbritishschool.pl/pl/

Daje tutaj namiar na szkołę. Jest to cały kampus anglojęzyczny:

przedszkole

szkoła podstawowa

liceum

Nauka prowadzona jest w języku angielskim  - nie ma co się bać zapisywania dziecka do takiego mieijsca, dzieci są bardzo pojętne, syn nie miał żadnego problemu w porozumiewaniu się z innymi. Łapał angielski w biegu. 

Odnośnik do komentarza

Teraz  w polskich przedszkolach jest dużo ukraińskich dzieci. Warto aby nauczyciele zaopatrzyli się w dobre książki i pomoce dydaktyczne. Start Polish oferuje ciekawe materiały które pomagają w nauce języka polskiego obcojęzycznym dzieciom ? Tutaj można znaleźć ofertę https://startpolish.pl/k/nauka-jezyka-polskiego-dla-dzieci-obcokrajowcow/? Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...