Skocz do zawartości
Forum

Ból kolana pod rzepką


Gość Kladia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, boli mnie kolano pod rzepką. Przy każdym stąpnięciu jest kłucie. Nie było żadnego urazu, nie uderzyłam się ani źle stąpnęłam po prostu zaczęło mnie boleć. Po intensywnym smarowaniu maścią przeciwbólową przez tydzień ból trochę zelżał. Teraz jest lepiej mogę chodzić ale ból co jakiś czas daje o sobie znać. Zrobiłam RTG: słabo wyrażone objawy pośrednie destrukcji chrząstek stawowych oraz niewielkiego stopnia zmiany proliferacyjne na krawędziach powierzchni stawowych i guzkach wyniosłości miedzy kłykciowej odpowiadające wczesnym zmianom zwyrodnieniowym stopień I wg klasyfikacji artrozy Kellgren-Lawrence. Czy jest to coś poważnego?, do ortopedy jestem zarejestrowana za 4 m-ce, czy coś mogę we własnym zakresie robić żeby mniej bolało? Może brać jakieś suplementy? Mam 37 lat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Suplementy - możesz spróbować produktów NO DOL, naturalne i skuteczne, dużo lepsze niż większość dostępnych w Polsce.
A lekarz pewnie będzie namawiał do zabiegu który może zregenerować chrząstkę. Jest obecnie wiele skutecznych metod i środków - możesz go zapytać o zastrzyk z żelu z polikukleotydów, z hydrolizowanego kolagenu albo z kwasu hialuronowego. Produkty nowej generacji tego typu to Condrotide, Chondrogrid, Vijoint.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...