Skocz do zawartości
Forum

Operacja plastyczna uszu na urodziny córki


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basieczka12

Mój syn miał podobne życzenie i na urodziny (18) zrobiłam mu taki :"prezent". Skorzystaliśmy z pomocy dr Pabiańczyka i jestem pod wrażeniem efektów. Młody odzyskał pewność siebie, a ja cieszę się że pomogłam dziecku w takiej z pozoru błahej materii.

Odnośnik do komentarza

Moja Mama zgodziła się na moją operację gdy miałam lat 13 i jestem jej bardzo wdzięczna za tę decyzję. Dr Rafał Pabiańczyk u którego robiłam zabieg wykonał go tak, że śladu nie ma a uszy wyglądają cudownie!

Odnośnik do komentarza

Ja sobie zafundowałam taka operację na 20 urodziny. Uszy miałam jak u małpki z talerzami, bardzo odstające i stanowiły mój największy kompleks. Dzięki operacji u dr Knakiewicza w Knack Clinic nareszcie wyglądam normalnie. Blizny jeżeli są, to niewidoczne, wszystko ładnie się zagoiło i jestem bardzo zadowolona z efektu, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim operacja powinna być świadomą decyzją tego, kto ma być operowany. Jeśli szukasz kompetentnego i rzetelnego chirurga, to polecam dr Łątkowskiego. On operował moje uszy i wykonał świetną robotę. Wszystko ładnie się zagoiło, ja nie widzę żadnych blizn, a ceny tez ma konkurencyjne, wiec jest bardzo dobrym wyborem, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...