Skocz do zawartości
Forum

bezsenność


Gość Julcia8

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku miewam problemy z zasypianiem. Często jest tak, że po pracy wracam wykończona psychicznie i muszę się zdrzemnąć, niestety w nocy mam kłopoty z zaśnięciem, budzę się i kręcę w łóżku, nachodzą mnie różne myśli, analizuję sytuacje związane z pracą. Nie pomagają żadne zioła, tabletki nasenne przypisane przez lekarza rodzinnego powodują, że zasypiam do pracy, albo budzę się zamroczona, nie mogę dojść do siebie i od rana w pracy jestem zmulona. Jak mam sobie pomóc lub do kogo się zwrócić? Mieszkam w Opolu i pracuję w dużej wymagającej firmie.

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata 10

Ja od lat w tej kwestii korzystam z pomocy bardzo dobrej specjalistki w Opolu pani Maślankowskiej. Ona potrafi świetnie wniknąć w struktury psychiczne człowieka, umiejętnie prowadzi psychoterapię, podsuwa dobre ćwiczenia i techniki ułatwiające zasypianie. Można też z nią szczerze porozmawiać o życiu i problemach. Zawsze służy dobrymi radami i pomocą.

Odnośnik do komentarza

Witam, uważam, że takiej sprawy nie ma co bagatelizować, im szybciej poszukasz fachowej pomocy tym lepszy komfort dla Twojej psychiki. W tej kwestii, najlepiej udać się do psychologa. Ja w takich stanach powtarzających się bezsennych nocy musiałam skorzystać z konsultacji z psychologiem mgr I. Maślankowską w Opolu. Pomogła mi szczera rozmowa z psychologiem, razem przeanalizowałyśmy przyczyny, które powodują niewydolność mojej psychiki, stany emocjonalne rozbijające wewnętrzny spokój.Polecam

Odnośnik do komentarza

W takich zaburzeniach niewątpliwie pomóc tylko może fachowiec, specjalista. Duże doświadczenie w tej dziedzinie ma pani I. Maślankowska, która jest psychologiem klinicznym z ogromnym zasobem wiedzy i skutecznych metod. Myślę, że trafnie doradzi i poszuka sposobu by wyrównać sen i przywrócić spokój umysłowy.

Odnośnik do komentarza

Chodzę od pół roku na psychoterapię do świetnego lekarza dr. P. Sowińskiego, którego nowoczesne metody mają pozytywne oddziaływanie na moją psychikę. Również pan doktor zalecił mi na początku środki farmakologiczne wspomagające terapię i ułatwiające zasypianie. Po kilku sesjach już mogłam odstawiać i normalnie zasypiać. Liczę, że terapia wyrówna moje funkcjonowanie na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Byłam z problemem bezsenności w Opolu u bardzo dobrej psycholog I. Maślankowskiej, która przeanalizowała mój tryb życia, stresy, aktywność fizyczną, wpływy środowiskowe i oprócz środków farmakologicznych podpowiedziała dobre sposoby, techniki ułatwiające zasypianie, a także podczas wizyt i konsultacji zwracała uwagę na wyeliminowanie z życia czynników powodujących rozdrażnienia, nerwice. Jej doświadczenia i metody bardzo mi pomogły, doceniam fachowość tej lekarki i przekonałam się do działań i pracy psychologów.

Odnośnik do komentarza

Trafiłam z moim problemem do ekspertki pani psycholog Maślankowskiej w Opolu, która umiejętnie poszukała przyczyn moich kłopotów z zasypianiem. Podczas psychoanalizy wyszły pewne zahamowania wynikające ze stresującej pracy, uporządkowała moje myślenie, świetnie przygotowała zestaw ćwiczeń i metod ułatwiających zasypianie , przypisała leki, które na początku pomagały mi zasypiać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna Z

Z przypadkiem bezsenności musiałam udać się do psychologa w Opolu pani I. Maślankowskiej. Ta specjalistka okazała się bardzo rzetelna, kompetentna i rzeczowa. Dostosowała zalecenia i leczenie uwzględniając indywidualną sytuację i moje indywidualne potrzeby. Wywiad oraz badanie odbył się bez pośpiechu. Ta pani jest godna polecenia.

Odnośnik do komentarza

Codziennie wzmagam się z problemem zaśnięcia. Ta przypadłość od kilku lat jest przyczyną wielu złych objawów, które mają przełożenia na ogólny stan zdrowia fizycznego i psychicznego. W zeszłym miesiącu powiedziałam "dość". Zapiałam się do dobrego specjalisty, psychoterapeuty dr. P. Sowińskiego, którego poleciła mi koleżanka z pracy. Po pierwszej wizycie byłam pod wrażeniem, pan doktor przeprowadził dość szczegółowy wywiad i analizę, zwrócił mi uwagę na styl życia i błędy, które popełniam, a które nie sprzyjają leczeniu bezsenności. Dostałam na początek leki, które pomagają wyrównaniu napięcia i ułatwiają szybkie zasypianie. Ostatnio czuję się wypoczęta, przypływ energii towarzyszy mi i mobilizuje do działania. Będę nadal kontynuować terapię bo na prawdę jest mi pomocna.

Odnośnik do komentarza

A może warto byłoby troszkę zmienic klimat,otoczenie.W woj,dolnośląskim w Świebodzicach znajduje się Akademia Medycyny Naturalnej .Na pewno coś poradzą. Mają super kompleksową kurację oczyszczającą i regeneracyjnną dla całego organizmu.Indywidualne podejscie do pacjenta,miła atmosfera ,pomocna dłoń.. Na ich stronie jest dużo informacji i dane kontaktowe.

Odnośnik do komentarza

Długo szukałam odpowiedniego specjalisty zanim ktoś pomógł mi w odwiecznej walce z bezsennością. Zasypiałam o 5 rano o 7 wstawałam niewyspana do pracy. Zaczęłam być mało efektywnym pracownikiem a po jakimś czasie chodziłam do pracy jak wrak człowieka. Pomoc znalazłam w gabinecie psycholog Maślankowskiej. Prawdziwy mistrz w swoim fachu, doskonale dobrane metody psychoterapii.

Odnośnik do komentarza

Mnie na problemy z zasy[ianiem, ktore byly spowodowane stresem pomogl tabletki nervomix sen, wystarczy ze wezme je pol godziny przed zasypianiem. przypije woda, potem wygodnie sie ukladam i mysle o czyms przyjemnym albo np licze sobie owce. Nic mnie nie rozprasza i wreszcie moge sie wyspac.

Odnośnik do komentarza

ja kilka dni temu pierwszy raz wypróbowalam ten nervomix sen i przznam, ze dziala niezle. Mam teraz sporo problemów rodzinnych (w zasadzie to mega klotnia z tesciowa) i przez to po nocach spac nie moge bo mylse o tym co ona wyprawia, wiec ciezko mi zasnac.
Zdecydowalam sie na tabletki na spanie po kilku nieprzespanych nocach i mi to przyniosło duza ulge.

Odnośnik do komentarza
Gość Elżbietaa.M

Można popijać sobie Biovital tonik, ale regularnie przez dłuższy czas. Ma głóg, żelazo, witaminy i dobrze działa na stresy, przemęczenie, serducho wzmacnia. Też właśnie przy zwiększonym wysiłku, przemęczeniu, na problemy ze snem. Nawet mój mąż się nie wzbrania i też pije. Zawsze zamawiam internetowo, w aptece wapteka z małym zapasem. Lepszy taki tonik niż łykać jakieś tabletki na sen, a ten ogólnie wzmacnia.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciągle tak zestresowana w pracy i znerwicowana, że problemy ze snem tylko pogłębiały moje złe nastroje i rozdrażnienie. Musiałam udać się po pomoc do specjalisty. Wyczytałam, że pochlebnymi opiniami cieszy się dr. P. Sowiński. Zdecydowałam się na wizyty i terapie, które bardzo mi pomogły. Obecnie dużo lepiej sypiam w nocy, regularnie chodzę spać, leki już mam odstawione i zasypiam spokojnie. Bardzo polecam fachową pomoc w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Gość cbdJESTdobre

https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html Kanabinoidy są obecnie stosowane w leczeniu szerokiego i rosnącego zakresu stanów i objawów, od snu i bólu, do lęku i stanu zapalnego, do choroby Parkinsona i raka.

Cannabidiol - lub CBD - to kannabinoid dostępny w formie suplementu i mający wiele możliwych zastosowań, w tym pomoc w stresie i lęku, bólu i problemach ze snem. W przeciwieństwie do marihuany, CBD jest legalna

Odnośnik do komentarza

Zioła powinny pomóc, o ile nie jest to coś poważnego. Niezastąpiona jest herbatka z melisy, ale nie każdy lubi jej smak. Też mam z nią problem i mnie pomaga Senocalm z melatoniną z doz.pl. Tych usypiaczy jest trochę i warto przetestować kilka, bo niby oparte na melisie, ale troszkę różnią się od siebie składem, czy proporcjami składników, a to może mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...