Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość wwwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam poważne pytanie. Mianowicie wczoraj zabawiałam się z moim chłopakiem. Zrobiłam mu "dobrze" ręką, umyliśmy ręce i skończyliśmy. Po jakimś czasie (obstawiam około godziny) znowu zaczęliśmy się zabawiać. Chłopak zrobił mi palcówkę. Zdaliśmy sobie sprawę, że jest minimalne ryzyko ciąży i się wystraszyliśmy...Jesteśmy za młodzi na dzieci, zastanawiam się nad pigułką po .. Dodam że jestem dziewicą. Mamy po 19 lat.

Odnośnik do komentarza

Hej, myślę że nie masz powodu do niepokoju biorąc pod uwagę to co piszesz. Jeśli po wszystkim umyliście ręce i minęła godzina, to nie ma możliwości zajścia w ciążę. Piszesz, że jesteś dziewicą, czy rozważasz uprawianie seksu? Bo jeśli tak, to po sobie wiem, że warto się zabezpieczać. U mnie jest to belara z małą dawką hormonów, odpowiednia dla młodych kobiet. Może warto się zastanowić nad formą zabezpieczenia, niż stresować co rusz.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Piszesz, że dopiero jak zrobiłaś mu dobrze, czyli trysnął ci spermą do dłoni, umyłaś ręce, to zamiast ciąży mogłaś zakazić mu penisa jakimś brudem bakteryjnym, grzybiczym z rąk.
To już nie bezpieczniej byłoby nałożyć se na rękę rękawicę chirurgiczną, posmarować ją lubrykantem i wtedy grzebać w siurku, a on ci w cipce?
A na przyszłość, to myjcie łapy,, wybierajcie dni niepłodne i wsuwajcie do pochwy Oval Patentex a na siurka lubrykant poślizgowy i uprawiajcie seks z ejakulacją do środka.Takie grzebanie brudnymi łapami, to możliwość nabawienia się choroby bakteryjnej i nerwicy seksualnej.
Notabene, 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Hdfurtuu

moje wspomnienia:

Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

no i cio, zrozumiałaś coś z tego, że milczysz jak cielę dembowe? Dasz muna przyszłość grzebać w pi*dzie brudnymi łapami? Drogie cielę, ciąża jest dobrodziejstwem w stosunku do HIV czy HPV!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Lewatywowa

~onkaY
I tu potrzebna jest solidna lewatywa.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
brawo onka za mondrosc, dajac do zrozumienia, ze lewatywa oczyszcza nie tylko z gowna ale i bakterii, grzybow, wirusow, chroniac ORGANIZM przed chorobami a nawet AIDS

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...