Skocz do zawartości
Forum

Jak wyglądał wasz pierwszy raz?


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa, więc na początek się przywitam ;)

Skoro to forum o seksie, to chciałabym zapytac jak wyglądał Wasz pierwszy raz? :)
Mój był wbrew pozorom całkiem zwyczajny. Miałam 17 lat, chodziłam do liceum, to była zima. On był w moim wieku, z innej klasy. Chodziliśmy ze sobą parę miesięcy. Zrobiliśmy to u niego w domu, bo jego rodzice wyjechali tego dnia gdzieś za miasto. Nie wiedzieliśmy dokładnie o której wrócą, więc był dreszczyk emocji ;) Ale udało się nie zaliczyć spektakularnej wpadki przed rodzicami, wrócili dopiero kilka godzin później ;))

Nie było świec, to był raczej impuls, nie planowaliśmy tego wcześniej. Nie bolało, ale też nie było jakichś rewelacji. U mnie nie wyglądało to tak jak na filmach, ale mimo wszystko wspominam to miło :)

No, dziewczyny ( i chłopcy oczywiscie też), jak tam u Was to wyglądało, przyznajcie się ;))

Odnośnik do komentarza

U mnie to było trochę inaczej... Zrobiliśmy to u niego w domu jak miałam 20 lat a on 22. Ja byłam wtedy dziewicą, on miał już kilka partnerek. Spotykalismy się juz półroku wiec siła rzeczy planowaliśmy to. On chciał aby to było dla nmie cos wyjątkowego więc były świece i dobre wino. Po mimo wielu starań jego i moich chyba zjadła nas trema. Nie b←lo cudownego i bajkowego orgazmu. pierwszy orgazm dostałam dopiero tydzień” poźniej gdy kochaliśmy się spontanicznie bez żadnych planów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...