Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem satanistą?


Gość Sirielka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam bardzo duży problem... Mam 12 lat i strasznie się boję. Ostatnio babcia powiedziała mi że szatan się mną interesuje bo czytam Harego Potera i słycham czarnego rocka. Maluje paznokcie na jaskrawe kolory ( np żołty, czy beżowy) i mam kolczyki w uszach. Lubię oglądać gwiezdne wojny i harego. Nie jest zła ale lubie czasami ułożyć sobie włosy na żel albo na lakier. Dobrze się uczę i w ogóle chyba nie jestem złą osobą. Mam same piątki. Babcia mi mówi, że zbyt rzadko chodze do Kościoła i słucham szatanistycznej muzyki. Ja poprostu lubie ciężkie brzmienie np Tokio Hotel, czy Feel czasami też lubię śłuchać Ewy Farny. Proszę pomóżcie mi czy jest coś ze mną nie tak? Czy przez to że się tak ubieram to pójdę do piekła bo ja już sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Nie masz się czym martwić. Wiele milionów ludzi na świecie czyta i uwielbia Harrego Pottera, Władce Pierścieni i Gwiezdne Wojny. Nie ma w tym nic złego. Babcie często nie lubią ciężkiej muzyki, ale serio uważasz, że Feel gra ciężko? Może ciężko dla ucha, ale nie jest to tzw. "ciężkie brzmienie". Masz swój styl i tego się trzymaj. Ucz się dalej dobrze i rozwijaj swoje zainteresowania a do piekła na pewno nie trafisz :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Babcie czasami tak mają. Bądź sobą i się nie przejmuj. Na pewno nie grozi Ci nic złego. Ja też lubię Gwiezdne wojny i Harrego Potera a nie uważam się za satanistkę. Mam swoje wyobrażenie siebie i się tego trzymaj. Bardzo dobrze że się tak wzorowo uczysz.

Odnośnik do komentarza
Gość gizmogin
16 minut temu, Gość kalifat pedofilski napisał:

lepiej być satanistą niż katolikiem pedofilem

Ta cała pedofilia wynika z tego, że matkom pozwala sie na wkładanie piersi do ust dzieci i spanie z nimi, a mężczyznom sie nie pozwala ani wkładać ani dotykać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...