Skocz do zawartości
Forum

Sympatia ze strony przyjaciela chłopaka


Gość TurkusoweNiebo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TurkusoweNiebo

Cześć mam do Was takie pytanie ponieważ nie wiem co mam zrobić z pewną sytuacją. mam 22 lata i mam chłopaka od 2 lat. Wszystko jest ok, ale pojawia sie problem z jego bliskim kolegą Maćkiem, z którym przyjaźnię się odkąd spotykam się z Rafałem. Na początku było wszystko ok chodziłam z Rafałem na Randki a z Maćkiem spotykałam sie na imprezach, gadalismy na gg itd. Od jakiegos czasu dziwnie sie zachowuje wysyła mi ekartki pisze smsy na dobranoc. Chciałam z nim porozmawiac ale on sie wykrecil od rozmowy i urwał nam sie kontak na jakies 3 miesiace, tyle co czesc czesc. Jego kolega Andrzej powiedzial mi ze podobam sie Mackowi ale nie chce nic teges bo wie ze jestem z Rafałem. Dlaczego wiec nie chce ze mna rozmawiac i urwal kontakt skoro chcialam o tym porozmawiac? Czy mamy szanse na przyjazn czy lepiej zdystansowac sie i ochłodzić relacje?

Odnośnik do komentarza

w żadnym wypadku nie mów swojemu chłopakowi o tym. Bo to będzie koniec ich znajomości. Lepiej to zostaw, zignoruj to. Ingnoruj jego osobę. Nie odpowiadaj na sms. Co najwyżej możesz mu przypomnieć, że jesteś z Rafałem a nie z nim.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że chłopak nie chce porozmawiać, zapewne wynika to z tego, że się wstydzi i może mu nieładnie, że zauroczył się w dziewczynie przyjaciela. Myślę, że unikanie rozmowy i unikanie kontaktu ma na celu uśpienie uczucia, które być może się w nim zrodziło. Jak to mówią: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Woli przeczekać i przemyśleć sytuację, ostudzić uczucia niż robić sobie nadzieję. Myślę, że nie powinnaś zabiegać o rozmowę, ani nie mówić chłopakowi aby z nim porozmawiał, bo może wyniknąć konflikt. Niech to będzie Twoja słodka tajemnica, kolega na pewno się odezwie i wszystko wróci do normy, gdy sobie przemyśli sytuację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...