Skocz do zawartości
Forum

Tatuaż a pieprzyki


Gość Smocz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzychu Bl

U mnie jest tez dużo pieprzyków gdyż często jestem na słońcu bez koszulki. Lubie tez tatuaże których mam juz sporo. Powiem tak zawsze pokazuje tatuatorowi te miejsca dokładnie i każe mu omijać pieprze. Jeżeli nie maja one dużej średnicy wcale ich nie widać chyba ze w tym miejscu ma byc akurat jakiś kolor typu czerwony itp. Jeżeli tatoo jest ciemny małej średnicy pieprza nikt nie zauważy chyba ze będzie ci sie z bliska przyglądał. Pozdrawiam wszystkich lubiących tatoo i tych którzy odradzają tez gdyż troche racji tez maja w swoich wypowiedziach. Pamiętajcie aby pilnować gamonia w studiu zeby wam igła nie dźgał pieprzy i tyle.!

Odnośnik do komentarza
Gość marlena321

Jeśli wybierzesz tatuatora, który doskonale zna się na swojej pracy, to nie będzie żadnego problemu z tym, aby dobrać projekt w taki sposób, aby największe pieprzyki omijać, ponieważ nie zaleca się ich tatuowania. Później zostaje Ci tylko pielęgnować tatuaż, aby dobrze się zagoił. Ja w tym celu używałam Octenicare.

Odnośnik do komentarza
Gość Janina44

Pieprzyków nie usuwam ? jedyne co robię to po prostu badam je czy jest wszystko w porządku. tatuaż z kolei bedę usuwać laserowo w klinice Elite. Nie mogę mieć w miejscu pracy to raz, a dwa po prostu doszlam do wniosku, ze szpeci moje cialo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...