Skocz do zawartości
Forum

Rozdwajające się paznokcie


Gość Natanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaslennela

witaj, ja stosuję kurację preparatem podkładowym i odżywką Nail tec , to już moje 4 opakowanie rewelaja, przez 5 dni maljesz codzinnie i zmywasz a potem pod lakier i paznokcie rosną i są twardsze, a całe zycie miałam problem z paznokciami....

Zastanawiam się czy nie zapisać się również do szkoły robienia paznokci na kurs z uwagi na to, że hybrydy czy zele jeśli są odpowiednio zrobione znacznie wzmacniają paznokcie:
https://natalialarina.pl/

Odnośnik do komentarza

Polecam biotynę. Taką dla konia - serio! U koni na kopyta pomaga, kupuję dla swojego konia taką w proszku i przyznam, że podjadam... Pomaga. Jednak sprawdźcie, czy nic dodatkowego nie atakuje Waszych paznokci. Ja miałam grzybicę, choć paznokcie nie były nawet żółte, tylko... miękkie i jakby łuszczyły się. Znalazłam w Internecie Centrum Stopy, poszłam na wizytę i to się okazało. Problem mnie już nie dotyczy, polecam. Centrum Stopy ma oddział w Łodzi i Warszawie. Lepiej najpierw udać się do specjalisty niż wydawać krocie na lakiery, odżywki, które tylko maskują prawdziwy problem.

Odnośnik do komentarza

Ze względu na to, że mam brzydkie paznokcie, słabe i nie lubię ich bez lakieru, robię sobie hybrydy, tylko wtedy jakoś wyglądają ;) Po serii wizyt uznałam, ze to droga sprawa i postanowiłam sama spróbować – z powodzeniem. Zaczynałam od kupienia fajnych akcesoriów w e-sklepie Mo’s Beauty Shop, polecam każdemu początkującemu i zaawansowanemu. 

Odnośnik do komentarza

wypróbuj sobie nową odżywkę do paznokci z Eveline z diamentowym pyłem i drobinkami złota. Taka w wersji mini. To co prawda nowość, ale ja ją stosuje kilka dni i już widzę różnicę. Poza tym bardzo ładnie wygląda na paznokciach ?

Odnośnik do komentarza

Dobrym rozwiązaniem jest serum nawilżające do paznokci z Biotebala, które pięknie dba o płytkę  i zapewnia jej zdrowy rozwój. Stosuję dwa tygodnie i widzę olbrzymią różnicę. Do tego ma całkiem przyzwoitą cenę. 

Odnośnik do komentarza

Też mam to serum, używam drugi tydzień i mogę śmiało polecić innym. Szczególnie, jeśli zależy wam na nawilżaniu łamliwej płytki paznokci. Mi się bardzo przydał, zakończył moje kłopoty. Cena jest bardzo przystępna, każdy może sobie na niego pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Gość ewelonka

współczuję bo miałam dokładnie taki sam problem. Ja na forach czytałam porady i tam laski polecały odżywkę Bio Power z Eveline. Te pozytywne recenzje mnie skutecznie zachęciły i mogę je potwierdzić. Ja też jestem zachwycona tą odżywką ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...