Skocz do zawartości
Forum

Za duże piersi


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś myslałam, że duży biust to marzenie kobiety, dopóki mój nie urósł do rozmiaru F, a po antykoncepcji hormonalnej, przestał się mieścić w F i domaga się większej miseczki. Co robić z takim bluzkiem jak się ubierać, aby go zamaskować? Każda bluzka, nawet z najmniejszym dekoltem sprawia, że nie sposób go niezauwazyć, bluzki zapinane na guziki rozpinają się na piersiach, a te na ramiączkach, eksponują go aż zanadto. Co robić w takiej sytuacji? Nie chę go mniejszać operacyjnie, chciałabym, go jakoś upchnąć, aby się tak nie odznaczał. Czy można jakoś temu zaradzić czy po prostu pogodzić się z nim i z tym,  że wiele mężczyzn się do niego uśmiecha...?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Duże piersi są ładne i podobają się wielu mężczyznom, niestety pojawia się problem z ubraniem. Najważniejsze, to dopasować dobry biustonosz, może być ze wstawka jak gorset pod piersiami. Unikaj bluzek rozpinanych na środku, guziki mogą się same rozpinać, a napięty materiał na biuście odstaje i z boku widać kobiece atuty. Bluzki wiązane na szyi unoszą piersi jednocześnie je eksponując. Najlepsze są bez rękawów, poniewąż cienkie ramiączka mogą wżynać się w ciało, a te bez rękawów, ładnie układają się na dekolcie.

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim trzeba zainwestować w dobry stanik. Nie ma nic gorszego niż ściskanie piersi w niemiłosiernie ciasnym staniku. To też źle wpływa na zdrowie. Ja dość długo szukałam zanim znalazłam w Polsce sklep z moim rozmiarem. Polecam sklepy internetowe, a szczególnie Kris Line. Mają duży wybór. Dobrze dobrany stanik to naprawdę ogromna ulga dla kręgosłupa, a przy okazji każdy ciuch wygląda wtedy lepiej :)

Odnośnik do komentarza

nic nie płacą :) przez internet da się kupić stanik, wystarczy zamówić 2-3 prawdopodobne rozmiary. Ja tak zrobiłam, wybrałam ten który najlepiej leżał a resztę odesłałam. Teraz zamawiam staniki w tym idealnym rozmiarze i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...