Skocz do zawartości
Forum

Piercing piersi


Gość Beti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olaaaa160

Moja kuzynka miała kolczyk w sutku, ale go wyjęła kiedy urodziła dziecko. Teraz nie ma nawet po nim śladu, żadnych problemów z karmieniem nie miała. Ale faktem jest, że przekłucie jest bardzo bolesne, a jest to miejsce podatne na urażenia, gojenie jest bolesne i trzeba dbać o miejsce przekłucia. I zdecydowanie robić w dobrym salonie piercingu u ludzi z doświadczeniem, nie warto oszczędzać na takich rzeczach. Jestem wielką miłośniczką piercingu, ale sutek, czy przekłucie intymne zdecydowanie mi się nie podoba i nigdy bym sobie tego nie zrobiła.
Kolczyki między piersiami podobają mi się bardzo! Sama bardzo chciałam taki mieć, ale w dwóch salonach powiedziano mi, że mam zbyt duże i blisko osadzone piersi i w związku z tym gojenie będzie bardzo długie i ogólnie nie polecają tego przekłucia dla mnie. Szkoda:/ Ogólnie przeglądając zdjęcia w Internecie stwierdzam, że ten piercing bardziej pasuje właśnie dziewczynom z mniejszymi piersiami, bo wtedy jest ładniej wyeksponowany, a nie chowa się w przedziałku :p ale to moje zdanie tylko. Jeśli ktoś sobie zrobi, to bardzo chętnie zobaczę zdjęcie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka miała w jednym sztangę w drugim kółeczko, jak zaszła w ciążę wyjęła jak zaczęły jej piersi rosnąć, nie było żadnego problemu w sutkach jest dużo kanalików i normalnie karmiła dziecko ... a co do wulgarności to ja nie wiem o co wam chodzi jak z gołymi cyckami by latała to by było wulgarne a że ma kolczyki ? też mam w sutkach! Ps po odchowaniu dziecka ma zamiar wrócić do noszenia tam kolczyków :)

Mi się to bardzo podoba jak potrzebujesz kontaktów czy porad to pisz BETI :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...