Skocz do zawartości
Forum

Niepewność przed seksem analnym


Gość MaDDi

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze żel albo wazelina żeby nie bolało, po drugie prezerwatywa, bo jak sama wiesz bakterie itd., więc to konieczne a po trzecie nic nie poradzisz - pupa to pupa taki urok. Ewentualnie możesz zrobić lewatywę chociaż nie wiem czy to sprawi że bedziesz pewniejsza seksu czy się bardziej zniechęcisz. Ja jestem na nie jesli chodzi o seks analny bo obawiam sie tych samych niemiłych kwestii, ale kto wie? nigdy nie mów nigdy

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie czujesz się komfortowo, nie musisz niczego robić. Seks analny jest dla doświadczonych par, które chcą urozmaicić pożycie. Pierwszy raz przy seksie analnym może być trochę nieprzyjemny nie tylko ze względu na dyskomfort fizyczny ale przede wszystkim dlatego, że wielu kobietom pupa kojarzy się z czymś innym niż przyjemność i seks. Jeśli natomiast się zdecydujecie, pamiętajcie o prezerwatywie, żelu bądź wazelinie i nie uprawiajcie seksu analnego za często, gdyż jest niezdrowy. Może powodować hemoroidy, rozluźnienie zwieraczy a nawet może prowadzić do wypadania odbytu.

Odnośnik do komentarza

Anal jest tylko dla kobiet kalekich, które nie mogą osiągnąć orgazmu waginalnego, błędnie myśląc, że osiągną. Notabene, odbytnica nie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu, więc efekt taki jak z drapania za uchem. Tak, tak, osiągną ale smród i brodawczaka( wirus brodawczaka bytuje w okolicach odbytu i częstuje rakowatymi brodawkami na twarzy i całym ciele) Powodzenia na wybiegu dla małp obrośniętych brodawkami. buuuaaahhhaa.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Anal jest też dla półimpotentów, którzy nie mogą się spuścić w luźniejszej od dupy piździe.

Odnośnik do komentarza
Gość podpowiedź

kobietom, by zadowolić chorą wyobraźnię chłopów: wywiercić dziurę w drewnianym balu drewna ucharakteryzowanym na babę; dziura o średnicy penisa, wysmarować dziurę gównem i dopuścić podchmielonego debilnego chłopa. NN
PS: dziurę pozostawić z zadziorami, nie gładzić. Takiemu debilnemu chłopu, jak wlezie drzazga do główki penisa, to się zesrsa z bólu i wyleczy z anala.

Odnośnik do komentarza
Gość dodatek

aanielkaa
mnie przeraza wypadający odbyt ponoć to częsta dolegliwość miłośników seksu analnego

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Oprócz ww. kalectwa w kolejce po chleb może wypaść sąsiadowi przed nosem kawałek gówna. No, w kolejce, to jeszcze ujdzie, bo mało ludzi, ale w kościele?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...