Skocz do zawartości
Forum

Problem z wzwodem u 26 latka.


Gość kubaaaaa91

Rekomendowane odpowiedzi

W takich przypadkach może nie warto od razu łapać za coś mocnego, ale zwyczajnie podkręcić organizm. Biorę na koncentrację geriamoc z żeń-szeniem. Na erekcję to również pomoże, a jeżeli powodem problemów jest przemęczenie, t owłaśnie o tym piszę, że mnie geriamoc dał mocy i nie ma proboemu ze zmęczeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Melchior.W

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

Odnośnik do komentarza

w tym wieku problem z erekcją nie jest rzadkością. Może po prostu zmiana trybu życia, odpowiednia dieta, witaminy pomogą. Czasami zdarza się tak bo druga strona usilnie nakłania do seksu, tak jak w moim przypadku było. Lubie seks, ale seks codziennie po kilka razy to już nawet dla mnie było za dużo, i w pewnym momencie zapałka po prostu nie chciała płonać i to przez dłuzszy czas i wtedy dopiero było mi wstyd przed partnerką, musiałem kupić w aptece jakiś maxon czy coś żeby zatrzeć ślady tej oto haniebnej sytuacji.. i już teraz nie narzekam na codzienny seks, bo nie chce zeby sytuacja się powtórzyła a jak sprzęt działa, to trzeba korzystać!

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...