Skocz do zawartości
Forum

Okulary przeciwsłoneczne Na co zwracać uwagę?


Gość hermena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hermena

Nie wiedzialam na ktorym forum zadac to pytanie, a ze jest w jakims stopniu zwiazane z filtrami zadaje je tutaj. Chodzi o to, ze chcialabym kupic sobie dobre okulary przeciwsloneczne, ktore chronilyby oczy i skore wokol nich przed tymi paskudnymi UV. Nie kupowalam nigdy takich, bo jakos nigdy nie zastanawialam sie nad szkodliwoscia promieni UV i wybieralam zwykle okularki do 30zl. A ze zaczynam wlasnie uzywac kremow z wysokim filtrem (Avene 50+ ) chcialabym zadbac rowniez o moje oczka. Nie wiem czy sa jakies oznaczenia, tak jak w przypadku kremow z filtrami, dotyczace wysokosci ochrony przed UV. Ogolnie prosze o informacje co powinno cechowac dobre okulary przeciwsloneczne. Jesli znacie tez jakies marki i mniej wiecej ich ceny, bylabym bardzo wdzieczna

Pozdrawiam cieplutko w te zimne dni

Odnośnik do komentarza
Gość torinka

Po pierwsze to okulary z prawdziwymi, nie tylko deklarowanymi, filtrami można nabyć tylko w porządnych sklepach. Po drugie, i tu zaczynają się schody, są zdecydowanie droższe niz 30 zł. Ja nabyłam swoje na wyprzedaży zeszłorocznej kolekcji w Answear, kosztowały po przecenie 300 zł, ale zdaje się że poniżej 250 zł nie było tam żadnych propozycji. W sklepie aktualnie również jest spory wybór.
Na stronie również jest opisane jak dobrać okulary pod kątem wyglądu:
https://answear.com/blog/jak-dobrac-okulary-przeciwsloneczne-do-ksztaltu-twarzy/19535

Ważny jest kształt twarzy.

Odnośnik do komentarza

Nie na to jak wygladają same okulary.Jasne, ze wyglad jest ważny i dobrze jest kupić cos co nam pasuje, jednak moim zdaniem znacznie ważniejsze są filtry. Tak wieć sama unikam kupowania sobie tanich okularów w sieciówkach.Co z tego, ze są w nich promocje i można kupić sobie okulary w cenie 10 zł... Jak takie okulary mogą byc niebezpieczne oraz mogą zamiast chronić psuć wzrok....

Jeśli szukacie dobrych promocji na okulary przeciwsłoneczne polecam Trendy Optitians:

https://trendyopticians.pl/

W sklepie aktualnie jest wiele promocji na wiele dobrych marek, takich jak Ray Ban czy Furla. Zamawiałam ostatnio tam swoje bo porównywałam sobie ceny w innych sklepach i nie mogłam znaleźć korzystniejszych. 

Odnośnik do komentarza

Cena, jakość, marka? Ja na to wszystko patrzę. Jeśli mam polecać jakieś okulary w które zainwestować warto to będzie to Ray Ban, na https://www.twojesoczewki.com/104-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban mają super modele i jeszcze promocyjne ceny. W takich okularach masz pewność, że wzrok jest odpowiednio chroniony przez promieniowaniem UV a do tego jak można w nich super wyglądać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...