Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość d...l

Czy dokończyć branie Cerazzete?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość d...l

Mam 45 lat. Zaczęłam stosować cerazzete ze względu na PMS i coraz to bardziej obfite miesiączki . Niestety biorę je już drugi tydzień i czuje się opuchnięta i cieżka. Waga mi nagle wzrasta .Mam bolesne piersi. Czy powinnam przerwać? Zależało mi na utracie wagi na lato :( Otrzymałam od innego lekarza tabletki belara. Czy powinnam dokończyc branie cerazzete i sprawdzić jak będzie na mnie działać belara? Żaden z lekarzy nie skierował mnie na badania tylko na zasadzie prób. Które z powyższych tabletek są bardziej odpowiednie do kobiet po 45? Bardzo proszę o udzielenie porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarza się oczywiście, że nie każde tabletki są odpowiednie dla danej kobiety; dwa tygodnie to stosunkowo krótki czas dla organizmu, ale jeśli źle się czujesz i w ciągu najbliższego czasu nic się nie zmieni to skoro lekarz przepisał inne, to zmiana tabletek będzie właściwa; ja sama stosuję belarę ok. 1,5 roku; jestem dobrze po 30; na początku trochę gorzej się czułam ale krótko; organizm się szybko dostosował i ja jestem zadowolona; mają małą dawkę hormonów, u mnie skutecznie pomagają na pms; poza tym waga nie rośnie i libido ok; gdybyś się zdecydowała to nie wiem czy czytałaś ulotkę z belary odnośnie zmiany tabletek, to podsyłam:
Zmiana z preparatu zawierającego wyłącznie progestagen (POP). Pierwszą tabletkę preparatu należy zażyć w następnym dniu po zakończeniu stosowania tabletek zawierających tylko progestagen. W ciągu pierwszych 7 dni przyjmowania tabletek należy stosować dodatkowe barierowe metody antykoncepcji. Bo z tego co doczytałam to cerazette właśnie zawiera progestagen. Zawsze też możesz się jeszcze poradzić ginekologa, może jakieś badania będą potrzebne;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...