Skocz do zawartości
Forum

Czy moje objawy są niepokojące?


Gość xxxxxxxx123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxxxxxxx123

witam
ostatniej miesiączki dostałam 12 kwietnia (trwała to 16 ) Posiadam raczej nieregularne chociaż zdarzają się równe(28 dni) cykle szczególnie po wystąpieniu torbieli jajnika z której powodu leżałam w styczniu tydzien w szpitalu. Dostałam jednak ostatnio od ginekologa tabletki cyclodynon na uregulowanie cyklu które przyjmuje regularnie od 17 kwietnia
Z 1/2 maja doszło między mną i chłopakiem do zbliżenia była to wzajemna masturbacja doszło to wytrysku po którym chłopak wytarl papierem zarówno dłonie jak i członek po którym nastąpiła tzw palcowka
8 maja zauważyłam u siebie niewielkie plamienie kolor jasno różowy/ brązowy następnie zgodnie z 28 dniowym cyklem wystąpiło niewielkie normalnegoe koloru krwawienie ( jednak bardzo niewielkie, pojawiające się praktycznie tylko podczas wyprozniania ) od 10 maja okropnie nieznośnie boli mnie podbrzusze wrecz palaco i okolice ledzwi przez co szybko 11 maja wybrałam się do ginekolga który przepisał mi leki rozkurczowe i silne przeciwbólowe mówiąc także że ryzyko zaplodnienia w takiej sytacji jest raczej znikome ale wykonałam na wszelki wypadek 2 testy jednen 11 maja drugi 12 (obydwa negatywne) niestety lekarz nie chciał mnie zbadać ponieważ wciąż posiadam błone dziewiczą dzisiaj 12 maja jest to raczej brązowa wydzielona o przykrym zapachu do tego doszło kołatanie serca rozwolnienie temperatura 37 C oraz tkliwe piersi( sutki koloru fioletowo- czerwonego ) czy istnieje szansa że jednak jestem w ciąży ( naczytalam się wiele na różnych forach i już sama nie wiem w co wierzyć) czy to raczej siła sugestii i stes a może to coś poważniejszego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...