Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży, jeśli nie przebił błony?


Gość G...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat. Teraz w niedziele uprawialam seks.. Tzn to nie byla pelna penetracja poniewaz nie przebil mojej błony i nie wsadzil calego.(tak jestem dziewicą) i doszedl mi na brzuch.Chodzi oto ze mialam dni plodne (pelna owulacja byla we wtorek) i robilismy to bez zabezpieczenia (ani gumka a tabletek nie biore)Dzis czwartek i wciaz sie stresuje ze przez taka glupote czyli nie zabezpieczenie sie moge zajsc w ciaze.. Od tamtej chwili nie wymiotowalam choc czasem mam takie dziwne uczucie w gardle jakbym miala wymiotowac i w brzuchu tak dziwnie "przerzyna" .jedynie czasem pobolewa mnie glowa w poniedzialek mialam lekką biegunke i nie wiem co mam zrobic :( czy to moze byc ciaza ? A moze po prostu jestem chora ? Boje sie isc do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Gość Tamtamek

Twoje odczucia po najwyraźniej związane są ze stresem pierwszego razu oraz tym że było bez zabezpieczenia.Jeżeli chłopak jest ogarnięty ,to być może zdążył wyjąć na czas ,chociaż przy takich emocjach jest to trudne.No i czas zdarzenia ,tuż przed regulacją nie za optymistyczny.No cóż musisz teraz po prostu czekać i dobrze przemyśleć następne zbliżenia.Oczywiście stres jaki przechodzisz może przesunąć termin okresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...