Skocz do zawartości
Forum

Jak mam zrzucić 20 kg?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie potrafisz zrzucić,a wiele ludzi tak ma to może powinnaś pomyśleć o założeniu opaski na żołądek?Znam kogoś kto sobie taką operację robił w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie w ośrodku bariatrycznym i jest teraz bardzo zadowolony.Osoba ta nie potrafiła sobie odmówić jedzenia,dopiero zmniejszenie żołądka dało oczekiwany efekt.

Odnośnik do komentarza
Gość Laura45

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Gość Balbinna3

Zdecydowanie Foreverslim ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość kasprzoczka

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

Odnośnik do komentarza

W dużej otyłości same wizyty u dietetyka to już za mało niestety. Warto zastanowić się nad leczeniem bariatrycznym - założeniu opaski na żołądek czy jego zmniejszeniu. To inwazyjne metody ale bardzo skuteczne. W Warszawie mogę polecić klinikę Ober Clinic gdzie można się udać na konsultację z wybitnym specjalistą Wiesławem Pestą. Diagnozuje i kwalifikuje osoby otyłe do operacji.

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą dużą utratę wagi, blisko tych 20 kilo. Wszystko oczywiście nie udało by się gdyby nie dieta, ćwiczenia odpowiednie suple itp ale nie o tym. Przy tak dużej utracie wagi absolutnie kluczowym jest nie poleganie na chwilowej 3 dniowej motywacji, i głodzenoiu się przez tydzień po czym powrót do starych nawyków żywieniowych. Konieczna jest systematyczność, wyznaczenie sobie odpowiedniego planu i trzymanie się go, poznajmy na początku swoje ciało zmierzmy na ile nas stać, nie zakładajmy sobie celów nie do zrealizowania a te które już sobie nakreslimy koniecznie się trzymajmy i.. głowa do góry. Też nie wierzyłam długo że się uda ale w 3 miesiace zrzuciłam 18 kilogramów :))

Odnośnik do komentarza

Odchudzałam się w sumie przez 6 lat,różnymi sposobami ale broniłam się przed tabletkami. A okazało się, że dopiero na tabletkach straciłam całą nadwagę. W sumie było to 11 kg, tabletki to Slimunox.Szkoda tylko że tak późno na nie trafiłam była bym szczuplejsze o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza

Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Eleonora.R

Mi też się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasssowy

Licz kalorie, zacznij się więcej ruszać i pomyśl o jakiejś suplementacji. Często na deficycie kalorycznym wypłukujemy się z niezbędnych witamin, które są niezbędne aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował. Jak się odchudzałem to zamawiałem z Elite Sport Food.

Odnośnik do komentarza

Ignoruj komentarze typu "też miałam ten problem ale ktoś polecił mi srylularin i w końcu starciłam/łem ileś tam kilo". W znacznej mierze piszą osoby opłacane przez konkretne firmy , które nawet nie widziały tego na oczy nie mówiąc o zażywaniu. Metoda na schudnięcie jest prosta jak drut, mniej jeść więcej się ruszać. Nie ma szybkiej i do tego trwałej metody, niestety wymaga długotrwałego procesu zmiany nawyków żywieniowych. Unikniesz dzięki temu efektu jojo. Każda dieta monotonna i wykluczająca jakąś grupę żywnościową jest zła i na dłuższą metę nieskuteczna. Ważne jest by jeść systematycznie i w miarę możliwości o tych samych porach - unikniesz ataków wilczego głodu. Najłatwiej zacząć od małych kroków

Odnośnik do komentarza

Slimunox to najlepszy suplement na jaki trafiłam.U mnie poradził sobie z trzynastoma kilogramami nadwagi i to w bardzo krótkim czasie wystarczyło mi niecałe trzy miesiące.Jakoś o efekcie jo-jo nie myślałam.Ważne że udało mi się schudnąc trwale teraz mija ponad rok od skończenia kuracji a waga się nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Gość PaulaGość

Świetnym zestawem na pozbycie się nadprogramowych kilogramów jest zmiana nawyków żywieniowych, wprowadzenie trochę ruchu (na początek mogą być nawet spacery w postaci szybkiego marszu) oraz odpowiednia suplementacja. Co do suplementów to najlepiej coś na naturalnych składnikach. Ja stosowałam slimberry (slimberrysklep.pl) i jestem mega zadowolona z efektów. -8kg w niecałe dwa miesiące :)

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...