Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna Odolczyk

Jak schudnąć do lata?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkowa00

Dziewczyny, mi pomógł Foreverslim, jeśli mi pomógł to wam również pomoże, spróbujcie, warto!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danielwr31

Mnie dziewczyna wysłała na siłkę i powiem wam - mega jest! Nigdy bym nie przypuszczał, że może mi się to spodobać. Pierwsze 2,3 wizyty to było dla mnie męczarnia..Później już sam się nie mogłem doczekać kiedy tylko tam pójdę. Trzymam ujemny bilans kaloryczny, regularnie ćwiczę i efekty są bardzo widoczne. Do tego zamówiłem białko, kreatynę i bcaa z http://www.elitesportfood.pl/ i jest ideolo !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona.B

Odpowiednie połączenie suplementu z dieta i ćwiczeniami ogólnie może zdziałać cuda. Mi dzięki temu z Foreverslim własnie, udało się spalić coś w granicach 5 kilogramów w dwa tygodnie. Teraz zachęcam do tego męża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość22x

Wstydzisz się swojego ciała??? Źle się w nim czujesz? Przez całe lato chodzisz w spodniach, unikasz imprez, dyskotek, plaż czy basenów. Dobrze to rozumiem i wiem jak z tym skończyć. Spróbuj Sibutraminę 20mg. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. W krótkim czasie hamuje łaknienie i przyspiesza metabolizm a kilogramy lecą w dół. Skontaktuj się z Agatą, ona odpowie na Twoje ewentualne pytania czy wątpliwości, kom. 517 614 677, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WijoTer

Za momemt trzeba będzie myśleć o wakacjach a tu wraca temat kilku nadprogramowych kilogramów? Znam ten ból...też miałam podobny problem. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały,a do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Sibutril 15mg i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie". Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu.W krótkim czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej osoby na jednym z forum (kom.534347202). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidka90

Ja bym odradzała wszelkich działań za własną rękę... W grę wchodzi nasze zdrowie, a przekonałam się o tym na własnej skórze jak rozregulowałam sobie gospodarkę hormonalną chudnąć 20 kg w ok 2 i pół miesiąca... Nie pytajcie... nie pytajcie też w jakim czasie wszystko wróciło... Dość szybko 😕 Teraz działam pod czujnym okiem dr Błońskiej z Medical Magnus ❤️ Stopniowo i zdrowo udaje mi się tracić kilogramy. Od niedawna pracujemy online, przez połączenie video 🙂 Polecam z całego serducha 😄 https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/dietetyka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...