Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być jednak ciąża?


Gość u...m

Rekomendowane odpowiedzi

witam. 26.03 do 01.04 miałam okres kolejny powinnam dostać 19.04... długość cyklu to 24 dni... 5.04 nastąpiła owulacja. ( prowadzę kalendarzyk-aplikacje która mi wszystko wylicza) . 11.04 dostałam lekkie plamienie początkowo brunatne a później różowe, dodam że tylko na papierze toaletowym, na podpasce praktycznie w ogóle. Trwało to 3 dni. Ogólnie wspolzyje że swoim facetem bez zabezpieczenia zawsze, stosunek przerywany, ale wiadomo nigdy nie mam pewności czy wyjmie na czas. Z resztą nie zważamy na to.. Kochamy się w dni płodne w dni nie plodne.. Nie zwracamy na to uwagi. Od razu po tym okresie który skończył się 1 kwietnia zaczęły mnie strasznie boleć piersi. Każdy lekki dotyk sprawiał ból, miałam poranne mdłości, zwroty głowy, uderzenia gorąca, duszności, strasznie mało jadłam, praktycznie w ogóle... Temperatury niestety nie mierzyłam sobie w tym czasie... poranna kawa budziła obrzydzenie więc nie piłam... Te dolegliwości towarzyszyły mi od końca miesiączki do kilka dni po tym plamieniu, mniej więcej do 15 kwietnia. .. Wczoraj tzn 19 kwietnia powinnam dostać okres, dziś jest dzień po terminie... Piersi mnie bolą, moja pochwa jest jakaś ciasna i wydaje mi się że sucha. Dziś robiłam tęsknię ciążowy, niestety wyszedł negatywny... Może to za wcześnie..? Nie wiem. Robiłam test z moczu o godzinie 13, a wcześniej byłam siku o 7... Nie wiem czy ma to znaczenie, bynajmniej teat nie był z pierwszego porannego moczu. Teraz nie mam żadnych objawów tylko ta ciasna pochwa i jakaś sucha i taki nadety brzuch i bolące piersi od wczoraj. Co to może być? ciąża? kiedy mam zrobić kolejny test ... Dodam że okres powinien mi się zacząć 4 dni temu a tu nic... Robiłam dziś kolejny test ciążowy ale negatywny wyszedł.... Teraz jestem na etapie 8 dni spóźnienia okresu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...