Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe jest, że jestem w ciąży?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat,nieregularne cykle (wachajace sie od 31-38dni). W zeszlym miesiacu zaczelam wspolzyc, zabezpieczamy sie z partnerem prezerwatywa. Ostatnia moja miesiaczka miala miejsce 26.03, trwala do 31.03. Dnia 3.04 uprawialam stosunek, z prezerwatywa, jednak bhl on nkeco bardziej intensywny i bardziej go 'odczulam'. Pare dni po stosunku, zaczelo bolec mnie podbrzusze, bylo to lekkie klucie, zupelnie jakbu nadchodzila miesiaczka. Bole trwaly ok. 3-5 dni, nie mialam wtedy na nic apetytu, malo jadlam, rano bylo mi niedobrze, malo spalam, bylam zestresowana. Do tego wyjechalam w miedzyczasie na dluzszy pobyt do Wielkiej Brytanii. Gdy dolegliwosci ustapily, zaczelam normalnie jesc, wrocil apetyt. Jednak 19.04 pojawila sie nadwrazliwosc piersi, powiekszyly sie. (Zupelnie jak przed miesiaczka). Moj niepokoj zaczal soe wczoraj, poniewaz wieczorem, pojawil sie wyciek mleczno-przezroczystego wodnitego plynu z lewego sutka, bylo to pare kropel, po mocniejszym nacisku na piers. Zestresowana zrobilam wczoraj 23.04 test ciazowy, ktory wyszedl negatywny- robilam fo wieczorem(wydaje mi sie ze widze natomiast cień cienia, bo tutaj kreski na testach sa niebieskawe ale moze to juz psychika zaczyna dzialac.) Dodam ze bardzo stresuje sie takimi sutuacjami, dlatego dla spokoju testy wykonalam rowniez 10.04, 12.04 oraz 18.04. -negatywne. Moje pytanie- jakie jest ryzyko ciazy w moim przypadku? Test wykonam jeszcze jutro z porannego moczu, ale stres zmnie zjadla od srodka, rowniez zagadkowy jest rowniez plyn ktory wyciekl wczoraj ze sutka, lrosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...