Skocz do zawartości
Forum

Strach


Gość Nieznana123444

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznana123444

Witam, mam 18 lat i od paru miesiecy uprawiam seks z chlopakiem. Moim problemem jest strach przed nieplanowaną ciąża. Mimo, iz prezerwatywa nie pęka, a moj chlopak konczy na zewnatrz, nie moge poradzic sobie ze stresem, ze mimo wszystko mozw dojsc do zaplodnienia, w obecnym momencie spoznia mi sie okres 3 dni, a moja panika stale wzrasta. Proszę o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu :( Moze ktos jest w stanie jeszcze odpowiedziec mi, czy jest taka mozliwosc, ze w dni plodne i stosunek z prezerwatywa jest bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

Najpewniejszym zabezpieczeniem jest brak stosunku przecież są inne sposoby stymulacji ( przyjemne dla każdej z osób) i myślę że partner powinien to zrozumieć. Jeśli ciągle masz stres z tego powodu to pewnie nie masz też odpowiedniego komfortu i przyjemności w czasie zbliżenia.
Można edukować się samemu w tym temacie z poradników , Internetu a można np. skontaktować się z terapeutą seksuologiem który jednocześnie jest edukatorem seksualnym... poszukaj Marii Stefańskiej (ona nawet prowadzi rozmowy przez net)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...