Skocz do zawartości
Forum

5-letni związek męża i kochanki przy 6-letnim stażu małżeńskim


Gość agnes1980

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnes1980

Jestem z mezem okolo 10 lat malzenstwem jestesm od lat 6.Moj maz ma kochanke od 5 lat a najgorsze jest to ze my sie poznalysmy i mamy dobry kontakt ze soba wspieramy sie nazwajem i nawet ja lubie(pewnie to glupio brzmi).Kontakt mamy od nie dawna od kilku tygodni dopiero.Kochanka mojego meza wiedziala o mnie od poczatku i o naszej niepelnosprawnej corce.musze dodac ze moj maz pochodzi z Turcjii i jest straszy ode mnie o 16 lat.Ja wiedxialam juz dawno o ich zwiazku zlapalam mza na wielu klamstwach smsach ale on nigdy sie nie przyznal do niczego
nie wiem sama czy da;lej pisac to tak dluga historia jest jest mi ciezko nie wiem co mam robic ,potrzebuje pomocy nie umiem sobie w tym wszyskim poradzic mam dosc

Odnośnik do komentarza
Gość Różyczka

Wiesz... twoja sytuacja jest beznadziejna, sama kopiesz pod sobą dołek. mąż Cię zdradza, Wasze małżeństwo się nie sprawdziło, zamiast zająć się swoim życiem, budować je na nowo, to Ty siedzisz i sie martwisz co robić. Gratuluje. Za jakiś czas on Cie zostawi i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów

Odnośnik do komentarza

To jakaś patologia... jak możesz coś takiego akceptować? nie masz szacunku do samej siebie?? W głowie mi się nie mieści, że można tak żyć. I jeszcze się z nią przyjaźnisz? Naprawdę... brak mi słów. Wytłumacz mi, jak to działa, bo mój móżdżek tego nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałaś i zastanów się, czy tak wygląda związek. Czy tak wygląda małżeństwo, które ma córkę? Maż ma kochankę od 5 lat, więc będzie miał ją kolejne 5 lat, jak nie dłużej. Nie bądź naiwna, nie wierz, że to się skończy, bo tak nie będzie. Jak możesz mieć dobry kontakt i być koleżanką kobiety, która rozbiła Twoją rodzinę? Po pierwsze do takiej sytuacji się nie dopuszcza. Gdy dowiedziałaś się o kochance, powinnaś była postawić sprawę jasno: albo jesteśmy we dwoje, albo Ty bądź z nią, ja odchodzę, podczas gdy Ty stworzyłaś miły, rodzinny trójkącik, z którego pora się uwolnić, w przeciwnym razi, może dojść do sytuacji kiedy, kochanka będzie w ciąży i mąż zostawi Cię dla niej (co jest niemal pewne, skoro nie zmienia swojego zachowania przez 5 lat, pomimo, że o tym wiesz). Mąż Cię nie szanuję i prawdopodobnie nie kocha. Nie czekaj, tylko jak najszybciej zakończ ten związek, ponieważ poświęcasz siebie i swoje szczęście dla kogoś, kto na to nie zasługuje. Weź też pod uwagę, że macie niepełnosprawną córkę, która potrzebuje prawdziwego domu i ojca, nie mamy, taty i kochanki taty.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś odejść od męża, wiem, że to trudne i nie wiesz jak sobie poradzisz, ale w takiej sytuacji musisz znaleźć w sobie siły. Zrób to dla swojej córki, pokaż, że nie zasługujecie na takie traktowanie, że stać was na coś lepszego. Nie ważne czy lubisz tą kobietę czy nie ona weszła z butami w twoje życie. Nie możesz udawać, że nic się nie stało, albo, że tak jest dobrze. Twój mąż zdradzał Cię rok po ślubie, to o czymś świadczy, a tamta kobieta - wiedziała o tobie, o twojej córce ale jakoś nie przeszkadzało to jej. Nie pozwól by tak Cię traktowano. Trzymam kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza

czy chcesz zostać z mężem tylko ze względu na wasza niepełnosprawną córkę? boisz się odejść i zostać z nią sama? jak bardzo niepełnosprawne jest twoje dziecko? W każdym razie wiedz, że dasz radę. Musisz być silna. taki związek nie dodaje sił, raczej ich pozbawia. Uratuj swoje dziecko od życia w tej patologii a i sama skorzystaj na wolności. Może gdzieś tam czeka na Ciebie ten wyjątkowy facet, dla kogo będziesz całym światem i któremu nawet przez myśl nie przemknie taka chora myśl, aby cie zdradzić.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Z towjego opisu wynika, że Twój mąż byl Ci wierny tylko przez rok małżeństwa.... Nie możesz pozwolić na takie traktowanie. Uwierz w siebie. Jesteś wartościową, posiadającą uczucia kobietą, nie możesz pozwolić aby tak Cię traktował. Wystaw mu walizki za drzwi niech idzie spać do kochanki albo sama zabieraj swoje rzeczy i się wyprowadź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...