Skocz do zawartości
Forum

Czy test mógł wyjść negatywnie, mimo ciąży?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie, które przez ostatnie dni nie daje mi spokoju. Może zacznę od początku. Okres mam co 27 dni ( bardzo rzadko mi się spóźnia, ale jest to max 1-2 dni, zdarza się, że dostaję dzień prędzej). Ostatnią miesiączkę miałam 16 marca. Od 24 do 30 marca prawdopodobnie miałam dni płodne. (Oczywiście w tym czasem współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia, ale nie staramy się o dziecko. )Pod koniec ich trwania oraz 2 dni po, miałam dziwny śluz - brązowy jakby zmieszany trochę z krwią i od tego czasu bolały mnie już piersi. Okres powinnam dostać 12 kwietnia, ale do dnia dzisiejszego nie pojawił się, nie było nawet żadnego plamienia. Nie boli mnie również brzuch, jak to bywało zawsze przed okresem. Dziś, czyli 7 dni po terminie miesiączki zrobiłam test, natomiast dał on wynik negatywny. Piersi bolą mnie coraz bardziej, ból promieniuje aż pod pachy. Boli mnie również dół pleców. Jestem bardziej zmęczona w ciągu dnia, a w nocy nie mogę spać - zawsze spałam do 10, jeśli tylko miałam taką możliwość, a teraz o 7 wstaję, ponieważ jest bardzo głodna i muszę zrobić siku. Zauważyłam również, że częściej się wypróżniam. I wczoraj wieczorem zauważyłam na papierze trochę śluzu różowego ( był tylko na papierze po sikaniu, sam nie leci) i jak dziś wstałam, to również trochę go było, a teraz już jest w porządku, jest teraz taki biały śluz. Czuję także silne pragnienie i temperatura jest cały czas powyżej 37 stopni. Proszę o poradę, czy test mógł wyjść negatywnie, mimo ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...