Skocz do zawartości
Forum

Czarny czosnek - przepisy


Gość dorcia27

Rekomendowane odpowiedzi

Hey! Niedawno wpadłam na artykuł o czarnym czosnku. Po zapoznaniu się z informacjami odnośnie smaku, zapachu i właściwości stwierdziłam, że chcę go przetestować w swojej kuchni. Problem w tym, że nie mam pomysłu na przepis, który pasowałby z tym produktem. Używaliście takiego czosnku? Znacie jakieś sprawdzone dania? Gdzie dostanę ten produkt?

Odnośnik do komentarza

Lubię czarny czosnek, świetnie sprawdza się jako dodatek do wytrawnych potraw. Zazwyczaj kupuję ten czarny czosnek sklep internetowy. Lubię też pastę z czarnego czosnku z ciepłymi grzankami:) Widziałam też przepisy na desery z dodatkiem czarnego czosnku, ponieważ ma on lekko słodkawy smak. Jeżeli lubisz takie nowe smaki, to po prostu poeksperymentuj.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrecja36

Widzę, że koleżanka także zamawia poprzez tą samą stronkę. Przesyłka na czas, a produkt wysokiej jakości, czego chcieć więcej? Czarny czosnek zazwyczaj dodaję podczas przygotowywania potraw azjatyckich, ale z tego co wiem moje kumpele łączą go z kuchnią polską i wychodzą im świetne dania. Produkt ogólnie godny uwagi, bo ma ciekawy, niespotykany smak oraz wiele prozdrowotnych właściwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Małgońka

Gotować niestety nie potrafię... Ale za to mogę podzielić się z Wami wiedzą na temat suplementu, który zawiera sproszkowany czarny czosnek. Preparat pomaga efektywnie spalić tkankę tłuszczową oraz podkręca metabolizm. Według mnie jest idealny podczas wiosennego odchudzania. Dodatkowo całkowicie naturalny skład w żaden sposób nie obciąża organizmu. Z tego co zdążyłam się zorientować to ten suplement jest także dostępny na stronce, którą wcześniej podano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...