Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.Współżyłam z chlopakiem 2 tyg temu.Sprawdzalam prezerwatywę,nie pekla raczej,ale jak napelnialam woda po skonczonym stosunku to zauwazylam ze woda zaczela skapywac ale sprawdzalam wczesniej nie bylo zadnej dziury nawet reka sprawdzalam.I teraz najistotniejsze.Wiem ze mam infekcje po tym stosunku.Tylko,ze martwi mnie to ze mnie bola piersi,mdlosci mam lekkie,hustawke nastroju(strasznie duzo sie stresowalam,poza tym mam.ciezka depresje),nadmierny apetyt(nie wiem moze od antydepresantow)Dostalam miesiaczke,ale jest skapa i właśnie nie wiem od czego,zawsze w pierwszym trzech dniach byla obfita .Mialam isc do ginekologa sie zapisac ale ciezko sie dostac nawet prywatnie w moim miescie.I teraz nie wiem czy robic test ciazowy,bardzo sie boje...Potrzebuje szybkiej odpowiedzi.Przepraszam,ze tak chaotycznie pisze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli prezerwatywa była nieszczelna, a miała Pani dni płodne, to istnieje szansa na ciążę. Nie napisała jednak Pani, w jakim dniu cyklu doszło do zbliżenia i jak długie ma Pani cykle, dlatego trudno określić prawdopodobieństwo ciąży. Podejrzewam jednak, że więcej robi tutaj stres. Profilaktycznie proszę wykonać test ciążowy z porannego moczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...