Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawdzić rozmiar biustu i dobrać biustonosz?


Gość Wojton Aneta23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygodniej chodzić bez stanika. Latem to już w ogóle sobie nie wyobrażam jak można go zakładać. Polecam zrezygnować, mnie strasznie ciśnie i ciągnie, a skóra w nim nie oddycha, powoduje też otarcia. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej nie nosić, przyjemniej się czuję od kiedy nie używam, szczególnie latem doceniam chodzenie bez stanika. Zero otarć, skóra oddycha, nie poci się tak bardzo, wygląd się zmienił na lepsze . Polecam są nawet jakby trochę większe, bardziej jędrne i kształtne

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę bez od kilku lat i jest mi najwygodniej. Polecam,staniki nie pozwalają skórze oddychać i powodują otarcia. Nie mają wpływu na jędrność piersi moim zdaniem. To tylko hasło reklamowe,aby kolejną część garderoby sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość AnnaKot

Cześć. Kocham staniki, ale okazało się, że przez kilka lat źle dobierałam stanik. Od lat na https://hswlosy.pl/ znajdowałam wiele porad makijażowych i pielęgnacyjnych. Kiedys znalazłam ciekawy tekst o tym jak samemu dobrać stanik i... udało się. podczas wizyty w sklepie panie mi doradziły, a jak kupiłam stanik, który mega podoba sie mojemu partnerowi!

Odnośnik do komentarza
Gość Dr Marcin

Cycki są fajne, każdy lubi podziwiać ich piękne kształty jak najczęściej . Ich widok zawsze poprawia humor i samopoczucie, działa nawet leczniczo, obniżając ciśnienie i przedłużając życie. ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Beata46

Widok piersi to bardzo dobry lek , z tego wynika.

,,

Pięcioletnie eksperymenty wykazały, że codzienne przyglądanie się kobiecym wdziękom sprawia, że poprawia się kondycja fizyczna Panów. Optymalne ciśnienie krwi, lepsze krążenie oraz mniejsze ryzyko chorób serca – wszystko to mężczyźni zawdzięczają biustom.

W internetowych źródłach można znaleźć również wypowiedzi dr Karen Weatherby na temat przeprowadzonych badań. 10 minut patrzenia na piersi porównywane jest z półgodzinnymi ćwiczeniami aerobowymi, a powtarzanie tego procederu regularnie, a najlepiej codziennie może wydłużyć życie mężczyzny nawet o 5 lat!,,

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...