Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Pominęłam dwie tabletki anty, było to moje pierwsze opakowanie. Nie wzięłam ich już później, tylko dalej kontynuowałam branie do końca opakowania. W tym czasie nie współżyłam w ogóle, tak samo jak w ciągu 7 dniowej przerwy. Teraz rozpoczęłam nowe opakowanie, wczoraj wzięłam dopiero czwartą tabletkę i tej nocy uprawiałam seks z chlopakiem bez prezerwatywy. Wiem, że jest ryzyko, ginekolog powiedział, że do 15 tabletki skuteczność jest obniżona. Jednak czy jest duże ryzyko ciąży? Zastanawiam się nad tabletką po..

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Nikt tu Pani nie obliczy jakie jest ryzyko. Bierze Pani antykoncepcje,która zatruwa Pani organizmy i min. niszczy wyściółkę macicy(jak kiedyś będzie chciała Pani być mamą to istnieje duże ryzyko, że ciąża się nie utrzyma bo dziecko nie będzie w stanie się zagnieździć) i jeszcze chce Pani przyjąć "tabletkę po"? Czemu Pani nie dba o siebie, tylko się tak truje.Tabletka po to strzał hormonów, który nie jest obojętny dla organizmu i cyklów kobiety. Jeśli Pani nie chce być mamą to polecam nauczyć się wyznaczać dni płodne i owulacje, tu jest ciekawa stronka owulacja.com Proszę dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Stres związany z nieplanowaną ciążą to trudne doświadczenie dla każdej kobiety.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...