Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 24 lutego w dni płodne uprawiałam petting z chłopakiem, 9 marca dostałam miesiączkę i było wszystko ok, do kolejnego zbliżenia doszło 17 marca, z tym że nie miałam dni płodnych. Chłopak robił mi „palcówkę”, penis nie miał kontaktu z pochwą, ale możliwe, ze na palcach miał preejakulat, chociaż to nie jest aż tak prawdopodobne. Powinnam dostać miesiączkę 8 kwietnia, a do tej pory nie dostałam, mam wzdęty brzuch i taki biały gęsty śluz, nie jest jakoś bardzo obfity. Myślałam ze moze przez stres przez mozliwosc ciąży mi się opóźniła owulacja bo niedawno miałam takie typowe objawy owulacji. Aa i jeszcze jakiś czas temu miałam 1/2 dniowe krwawienie. Okres spóźnia mi sie teraz trzeci dzien, jestem obecnie w 33dc a zazwyczaj mam 28/29 dniowy. Czy jest jakieś ryzyko ciąży? bardzo się boję, stresuję się i nie mogę spać po nocach Co do tego śluzu to jest go naprawdę mało ale jak już jest to czuje jak wypływa i lecę od razu do toalety sprawdzać czy to przypadkiem nie okres.. wczoraj miałam śluz a dzisiaj sucho, a przed okresem mam właśnie sucho, albo śluz ale i tak się strasznie boje Naczytałam się wielu artykułów i podobno plemniki obecne w preejakulacie (jeśli w ogóle są) są bardzo mało żywotne, upośledzone ruchowo i ze giną w środowisku zewnętrznym ale nie wiem, potrzebuję jakiegoś uspokojenia czy coś nie wiem Jeśli chodzi o test to jestem tchórzem i nie chcę go robic póki co.. dzisiaj bolą mnie trochę piersi i podbrzusze. I też nie jestem przekonana czy miał ten preejakulat na palcach, bo możliwe ze nie. Przepraszam za chaotyczną wypowiedź, ale naprawdę jestem zdenerwowana..

Odnośnik do komentarza

Widzę ze naprawdę nie macie zielonego pojęcia o seksie,ciąży, antykoncepcji. Zanim następnym razem zaczniecie współżyć zasięgnijcie więcej informacji na ten temat. Mozecie zacząć od tego artykułu: http://www.naturalna-plodnosc.pl/index.php/antykoncepcja-bez-hormonow/poradnik-antykoncepcji/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-seksie-ciazy-i-antykoncepcji-a-boicie-sie-zapytac/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...