Skocz do zawartości
Forum

Utrata przyjaźni po żarcie na temat ciąży


Gość ewunia2506

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewunia2506

Wiec tak mam na imię ewa mam 21 lat chodziłam z chłopakiem 7 miesięcy . W 6 miesiącu oszukałam go w taki sposób ze powiedziałam ze jestem w ciąży żeby on cały czas był przy mnie a prawidłowo nie byłam w ciąży . ciągnęłam ze 2 tygodnie aż mu napisałam prawdę ze nie jestem i ze było to kłamstwem. Chciałabym do niego wrócić a przede wszystkim odbudować zaufanie jego . Zaluje to co zrobiłam i to bardzo. on powiedział ze nie chce mnie znać i ze bym odwaliła sie od jego życia. Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to był bardzo głupi żart. Nie wzięłaś pod uwagę, że chłopak mógł się bardzo przejąć, mógł zareagować bardzo emocjonalnie, zacząć myśleć w innych kategoriach. Nie żartuje się z takich spraw, bo można komuś sprawić wielką przykrość, a nawet wyrządzić krzywdę, ponieważ zapamięta tę sytuację i nigdy więcej nie zaufa w to, że kobieta jest w ciąży i że z nim. Postąpiłaś bardzo źle, powinnaś go szczerze przeprosić i dać mu spokój, aby ochłonął.

Odnośnik do komentarza

Czytam twojego posta i się zastanawiam co TY sobie myślałaś. Rozumiem, że czułaś się samotnie i chciałaś, żeby ktoś bl blisko ciebie. Może Twój chłopak nie miał dla ciebie tyle czasu ile byś chciała. Rozumiem. ciekawi mnie jedno jak zamierzałaś z tego wybrnąć potem planowałaś mu powiedzieć, że poroniłaś, czy próbowałabyś zajść w ciążę???? Źle zrobiłaś i nie wiem, czy Twój chłopak będzie w stanie ci wybaczyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...