Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

15.02 oraz 1.03 uprawialam sex z zabezpieczeniem - byly to 15 i 21 dni cyklu. Cykle mam po 30-33 dni, mam 20 lat i przez dlugi czas mialam bardzo nieregularne miesiaczki. 11-16.03 wystapilo krwawienie ktore przypominalo miesiaczke - z jedyna roznica ze miesiaczka zazwyczaj pojawiala sie jak wstawalam a tu dosc silne krwawienie pojawilo sie godzinach poludniowych - chyba ze to ja nie zauwazylam ze juz rank zaczelam krwawic. 24.03 zrobilam test z drugiego moczu gdyz obudzilam sie i zrobilo mi sie slabo - piszczenie w uszach (takie samo ktore pojawilo mi sie raz przy grypie zoladkowej). Test wyszedl negatywny. Uspokoilam sie troche jednakze pozniej zaczely sie pojawiac bole brzucha (najczesciej w nadbrzuszu) oraz bole ledzwiow ktore trwaja do dzis. Towarzyszy uczucie goraca a szyjka macicy jest ciagle wysoko i wystepuje brak jakiegokolwiek sluzu a jak juz sie pojawi to jest ciagnacy i przezroczysty. Stracilam takze na wadze oraz brakuje mi apetytu na cokolwiek. Piersi bolą jak przed miesiaczka (ktora powinma wystapic w najblizszych dniach). Sutki mnie nie bolą. Mam wrazenie takze ze ciagle mnie mdli i czuje metalowy posmak w ustach ale juz nie wiem czy to wytwor mojej wyobrazni i czy faktycznie tak jest. Bylam z tym u lekarza i mialam robione usg brzucha ktore wyszlo w porzadku takze jak badanie krwi ale w moczu wyszly nablonki plaskie obfite oraz bakterie obfite. Przez jakies dwa tygodnie bylo okej ale teraz nie moge spac w nocy i jest mi goraco (czesto tak mialam kilka dni przed spodziewana miesiaczka). Jesli chodzi o szyjke macicy to nie czuje zeby byla jakas rozpulchniona a dotykajac ją moge wlozyc opuszek palca. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...