Skocz do zawartości
Forum

Czy ból brzucha i bordowe krwawienie oznacza ciążę?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam! Jestem trochę zagubiona, cykle zwykle mam 27/28 dni. Od dwóch tygodni miewałam zawroty głowy, nawet zemdlałam jednorazowo, chodziłam przybita na wszystko reagowałam płaczem. W 27 DC obudziłam się z brązowym paskiem, do południa się nie zmieniło nic, do toalety biegałam co 15min i wraz z moczem coś więcej uleciało lecz nie było to naturalne jak zawsze mam. Po południu trochę się przedzwignelam, brzuch bolal, musiałam się położyć, po 2 godzinach nastąpiło krwawienie, krew była bordowa dziwna z niewielką domieszką śluzu i troszkę skrzepow. Na drugi dzień już krew była jasna ze sluzem i skąpa. Brzuch pobolewa a krwawienie dziwne ustępuje. Nigdy tak nie miałam, wcześniej moje ciążę były wykrywane później ze względu na to że ich nie czułam, dopiero jak miesiączka się spóźniała robiłam test szłam do lekarza a tu połowa ciąży przechodzona niezauważalne. Czy i tu tym razem może być ciąża? Planuję zrobić test tylko kiedy mogę go zrobić, czy warto robić? Wizyty u lekarza nieunikne, ponieważ to jest nienormalne jednak. Okres zaczynał się u mnie od krwawienia był obfity 3dni reszta później to plamienia. A teraz jest to dla mnie dziwne i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...