Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Kocham pewnego chłopaka I wydaje mi się ze ja też mu się podobam. Spotykamy się bardzo często z naszymi przyjaciółmi często na mnie patrzy .Tylko mam problem bo bardzo się stresuje tym co robię i ogólnie działa to na moją psychikę bardzo się obwiniam o to że na przykład się nie spotkaliśmy nie porozmawialiśmy mam wyrzuty sumienia i jestem taka inna . A jeśli się coś wydarzy to boje się że to mogło źle się stać i płacze i że na przykład nie będzie mnie lubił .mam ostatnio też ciężkie chwile i stresujące i to jeszcze to napędza. Nie chcę go stracic bo bardzo mi na nim zależy i chciałabym jakoś zacząć coś robić w tym kierunku . I chciała bym wiedzieć co mam co mam robić żeby poprawic swoją sytuację , morze powinnam mu powiedzieć co czuje , w jaki sposób to zrobić ( bo ja ogółem jestem bardzo nieśmiała i w takich sprawach się bardzo stresuje )

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie włącza się u Ciebie Twój wewnętrzny krytyk, który wyhamowuje Cię w działaniu. Zamiast spontanicznie bawić się, rozmawiać, Ty analizujesz każde swoje postępowanie i oceniasz, jak mogło zostać odebrane przez chłopaka, który Ci się podoba. Pozwól sobie na spontan. Odsyłam też do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Popatrz na tą lakoniczną odpowiedź która udzieliła podobno zawodowiec.

Jak możesz kochać kogoś kogo praktycznie nie znasz, bo nie chodzicie ze sobą?

Nigdy nie należy się angażować przed upływem kilku miesięcy regularnych spotkań.

To jest okres próbny, żeby zbadać, czy się nie pomyliłaś. Jak się zaangażujesz od razu i się nie uda to będziesz w szoku. Okres próbny jest konieczny i wskazują na to twoje leki. Masz obawy że może się nie udać. Te obawy dotyczą konkretnych rzeczy ale są ukryte w podświadomości i nie umiesz ich wyrazić.

Odnośnik do komentarza

Myślę że jeśli masz obawy, to uważasz że coś jest nie tak z tym chłopakiem, że źle wybrałaś.

Prawidłowa relacja jest wtedy gdy nie masz obaw żeby porozmawiać i zaprosić chłopaka na spacer. Taka relacja najczęściej się udaje.

Jeśli ZAWSZE masz obawy, niezależnie od osoby, to już jest nerwica lękowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...