Skocz do zawartości
Forum

hiszpanska mucha


Gość muszka jipi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bungabunga

kochana nigdzie w Polsce nie kupisz oryginalnej Hiszpańskiej Muchy tylko jakieś niedziałające badziewie a to dlatego że odkąd Polska weszła do Uni Europejskiej jest zakaz sprzedaży tego specyfiku który miał w składzie - Wyciąg z Żuka Afrykańskiego. Te wszystkie preparaty tylko się nazywają Hiszpańską Muchą. Jeśli szukasz czegoś dobrego mogę ci polecić takie rozpuszczalne tabletki Feminam Libido to jest najmocniejsze co możesz kupić w Polsce w składzie jakieś zioła z Amazonii. Innymi afrodyzjakami nie zawracaj sobie głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszek Ferdynand

chyba chrząszcza Afrykańskiego nie Żuka a chodzi dokładnie o substancję zwaną - Kantarydyna, odnośnie tych feminam libido rozpuściłem 3 tabetki jak polecają na forach w piwie moje wnioski a właściwie mojej dziewczyny takie że jak twierdzi jeszcze takiej chcicy jak po tym nigdy w życiu nie miała. Tak więc ok. ocena pozytywna.

Odnośnik do komentarza

A powiem Wam,ze sama dla ciekawości przetestowałam ten sex elixir i efekty były nadzwyczaj dobre.Nie narzekam na brak libido niemniej dawno nie chciało mi sie uprawiać seksu tak bardzo jak włąsnie po tym środku tka wiec coś w tym musi być i nie uważam aby przyjmowanie czegoś takiego miało być czymś złym... Dobrze jest dbać o tą sferę swojego związku i testować różne zabawki.

Nie jest to na pewno na co dzień ale na specjalne okazje jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Opaska na oczy faktycznie fajna :) Ze swojego doświadczenia mogę napisać,ze mnie osobiście najbardziej podnieciły:
świece do masażu ( niesamowite doświadczenia)
Sex Elixir - bardzo fajny afrodyzjak. Mi wystarczą jedynie dwie krople
Libi spray
No i jeszcze waarto jest kupić sobie wibrator. Nigdy nie sądziłam,ze coś takiego bedzie mi potrzebne bo na początku związkku seks był naprawdę fajny. W każdym związku jednak widocznie z czasem pojawia się ta rutyna....

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie zapytac w tym temacie. Nie będę zakładała innego. Chciałabym przetestować sobie hiszpańska muche ale widze,że rozbieżność cen jest dość spora. Na allegro i w sklepach internetowych. Produktów jest dość sporo. Jak rozpoznać, która hiszpańska mucha jest ta prawdziwą?

Odnośnik do komentarza
Gość dramaqueen

Tak się składa, że również używałam tego środka
Mam na myśli hiszpańską muchę (lub inna nazwa sex elixir - ale hiszpańska mucha brzmi dla mnie bardziej swojsko).
Ma pozytywny wpływ na poziom libido. Mówiąc wprost, bardziej się po nim chce

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę aby sex elixir mógł zaszkodzić. Sama zanim zdecydowałam się na przyjmowanie dokładnie zapoznalam się ze skladem bo wolałam wiedzieć co przyjmuję. I w skladzie są same ziołowe składniki ( ba - wręcz obawiałam się,że przez to nie będzie działało). Na szczęscie jednak nie była to strata kasy bo okazało sie,ze środek ma bardzo dobre działanie.

Odnośnik do komentarza

A powiem Wam,ze sama dla ciekawości przetestowałam ten sex elixir i efekty były nadzwyczaj dobre.Nie narzekam na brak libido niemniej dawno nie chciało mi sie uprawiać seksu tak bardzo jak włąsnie po tym środku tka wiec coś w tym musi być i nie uważam aby przyjmowanie czegoś takiego miało być czymś złym... Dobrze jest dbać o tą sferę swojego związku i testować różne zabawki.
Nie jest to na pewno na co dzień ale na specjalne okazje jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Gość enestepe

Opaska na oczy faktycznie fajna :) Ze swojego doświadczenia mogę napisać,ze mnie osobiście najbardziej podnieciły:
świece do masażu ( niesamowite doświadczenia)
Sex Elixir - bardzo fajny afrodyzjak. Mi wystarczą jedynie dwie krople
Libi spray
No i jeszcze waarto jest kupić sobie wibrator. Nigdy nie sądziłam,ze coś takiego bedzie mi potrzebne bo na początku związkku seks był naprawdę fajny. W każdym związku jednak widocznie z czasem pojawia się ta rutyna....

Odnośnik do komentarza

Hmm powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, czy faktycznie ten eliksir aż tak skutecznie działa. Nie mniej jednak myślę sobie, że świetnym gadżetem erotycznym dla każdej kobiety są kulki gejszy. Przede wszystkim pomagają w wyćwiczeniu mięśni Kegla, dzięki czemu można potem spodziewać się mocniejszych doznać w czasie zbliżeń. Jak mialam problem z ochotą na seks przy antykoncepcji to również bardzo pomogły mi tabletki libido therapy. Podchodziłam do tego z powątpiewaniem ale okazało się, że są rzeczywiście skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałam się wczesniej czy tak jest, jednak okazało sie, ze nie jest to placebo i że rzeczywiśćie wpływa pozytywnie na moją ochotę na seks ? Na początku traktowałam to jako placebo, jednak za każdym razem jak użyłam miałam wieksza ochotę na bara bara.

Odnośnik do komentarza

możesz sobie kupić tani środek, nikt Ci nie broni jednak jeśli kupisz sobie coś za 10 czy za 15 zł to będziesz mogła być na 100%przekonana że jest to placebo. Bo jeśli człowiek jest nakręcony to sama świadomość tego, ze bierzesz cos takiego jak hiszpańska mucha może Cię nakręcić ? Jednak czy jest sens? Polecam ze swojej strony sex elixir, kupilam pod wpływem opini i na mnie działa.

Odnośnik do komentarza

Ja równiez brałam pod uwage ze jest to placebo na początkku. Jednak potem po całej buteleczce doszłam do wniosku, ze nie jest to jedynie wymysł i bajanie. Raz drugi to moze być faktycznie placebo, jednak potem po którymś razie jak widziałam, ze libido rzeczywiscie jest lepsze to upewnilam się, ze tak nie jest. Poza tym wystarczy tutaj wczytać się w skład bo środek zawiera w sobie rzeczywiście wiele składników, które mogą poprawić libido. Jak L arginina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...