Skocz do zawartości
Forum

hiszpanska mucha


Gość muszka jipi

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że kazdy kto kupuje ten środek zastanawia się nad tym czy jest to placebo czy nie. Ale moim zdaniem nie jeset ponieważ mam po nim bardzo duże orgazmy a sam seks jest wprost niesamowity. Trwa o wiele dłużej a wrażenia są przyjemniejsze. Dostaliśmy powera do seksu takiego jakiego w sumie potrzebowaliśmy bo w dluższym związku trudniej jest jednak utrzymać namiętność jak wcześniej. Ogolnie smak jest trochę niesmaczny ale jak rozpuścisz w napoju (ważne aby napój był zimny). To wtedy już nie czuc, ze brzydko smakuje

Odnośnik do komentarza

Różnych już próbowałem kropli Hiszpańską Muchę, Yohimbinę itp... Ale nic nie dorównuje do tych wspomnianych już niejednokrotnie ziół Azteckich - Feminam Libido. Wypróbowaliśmy to z kobietą kilka dni temu z ciekawości. Rozkruszyliśmy i rozpuściliśmy w kieliszku wina tak jak polecaliście nie 1 jak napisane na opakowaniu a 3 tabletki. Powiem tak po wypiciu kieliszka i odczekaniu jakieś 20 - 30 min moja kobieta miała taka chcicę na mnie że nim się obejrzałem a byłem już zupełnie nagi tak się na mnie rzuciła w dodatku czego się zupełnie nie spodziewałem podczas seksu ugryzła mnie boleśnie w ucho - nigdy wcześniej się tak nie zachowywała raczej zawsze ona z tych zimnych rybek. Naprawdę jesteśmy mile zaskoczeni działaniem tego czegoś ..... moja kobieta twierdzi że nigdy wcześniej nie miała tak dobrego seksu i chyba doszła.  Zabawa po tym jest przednia, polecamy 

Edytowane przez redesis
Odnośnik do komentarza

Z seksem jest czesto tak, ze jak się rzadko uprawia to ochota na niego zanika. A jak uprawia się go często to ma się o wiele większa ochote na igraszki. U nas właśnie tak było. Nie miałam ochoty na seks, uprawiąłma go rzadziej i miałam te ochotę jeszcze mniejszą. Od czasu od kiedy uprawiamy seks częściej, to ochota jest o wiele większą oraz nakręcamy się coraz bardziej na siebie. Dodam jednak, że hiszpańską muchę zostawiam raczej na specjalne okazje czy na weekendy kiedy mamy wiecej czasu dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Tak, dokładnie ten środek. Tanie jest w pakiecie kilku ale na początek zamów sobie jedno opakowanie bo ponoć nie na każdego działa tak samo. W badaniach jakie ostatnio wykonywali naukowcy okazało się, że środek dziala na 80% kobiet i 60% mężczyzn. My mamy to szczęście, że działa zarówno na mnie jak i na mojego faceta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...