Skocz do zawartości
Forum

hiszpanska mucha


Gość muszka jipi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość muszka jipi

Hej! Czy ma ktoś doświadczenia z ww specyfikiem ? ;-) chce trochę podkręcić atmosferę w sypialni bo przez ostatnie miesiące (dużo stresu i problemów) troszkę zaniedbaliśmy z mężem te sprawy ;( kupiłam kiedyś na allegro ale to jakaś tania podróbka, macie jakieś konkretne sklepy gdzie mogę kupić bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Gość lucjannna

Nie patrz się konkretnie na sklepy ale na to jaki jest to specyfik. Jesli widzisz coś w cenie 10-15 zł to z góry założ,że jest to podróbka poniewaz nikomu nie opłacałoby się produkować specyfiku własnie w takiej niskiej cenie. My wypróbowaliśmy dwie hiszpańskie muchy. Pierwsza tania, trochę się zawiedliśmy ale któregoś dnia wyczytałam na forum, że dziewczyny polecały sobie sex elixir. Zamówiliśmy sobie właśnie tę hiszpańska muchę i zdecydowana różnica. Nie wiem jak to działa ale rzeczywiście moze nakręcić na super seks :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnes8888

O rany, poszukaj sobie sama. Allegro, ceneo, sklepy internetowe..... Sex elixir to nie seria różnych hiszpańskich much ale jednak hiszpańska mucha pod taką właśnie nazwą. Może się wydawać trochę droga, ale wystarcza wbrew pozorom na sporo.

Odnośnik do komentarza
Gość Muszka jipi

Polska już wyprobowalam, teraz czas na hiszpańska ;)
Agnes pytałam też o doświadczenia i szukałam sobie sama i znalazłam właśnie bardzo podobna która nie działala :/ w sumie nie spodziewałam się niczego zachwycającego przy takiej cenie.
Forum jest po to by pytać.
Albo wylewac swoje swoje niedowartosciowanie i leczyć kompleksy korzystając z anonimowości tegoż forum, jak co poniektorzy ;)

Dzięki za sensowne odpowiedzi, miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Gość muszka 31

pewnie zaraz wylejecie na mnie pomyje i nazwiecie moherową babcią. Zatem miłego orgazmu życzę i taniego pomuszkowego leczenia. No, nie wiem czy np. raka da się czymś, w dodatku tanim, wyleczyć. Zresztą Wasze małpy Wasz cyrk i Wasze życie.

Odnośnik do komentarza
Gość metoda dla mężczyzn

w ciepłej wodzie w wannie, wystawiacie nad lustro wody główkę penisa posmarowanego przysmakiem muszki n.p miodem, wypuszczacie ze skrzyneczki muchę hiszpańską, ona siada na główkę, wstrzykuje swój eliksir seksu, penis zaczyna cudownie swędzieć i lecicie z takim swędzącym penisem do rozkraczonej baby, Spuszczacie się , a sperma ukoi swędzenie i stan zapalny.
Może jakaś kobieta poda metodę dla spragnionych, takiego seksu, kobiet.

Odnośnik do komentarza

~gupfi
No ale autorka pyta się gdzie kupić. Fajnie,ze polecasz ale gdize kupić aby kupić oryginalna i nie zostać oszukanym.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
W Janowie Podlaskim są do sprzedanie muchy polskie o połowę tańsze od hiszpańskich, bo hodowane na naturalnym nawozie, czyli gównie końskim, a działają identycznie, ale wstrzykują 2x więcej jadu miłosnego do główki penisa lub do łechtaczki cipki. Seks 24/dobę zagwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

~marlinke
No dobra ale sama mam takie pytanie. Mianowicie widziałam,ze sporo jest tych wszystkich róznych suplementów w sieci. Jednak po czym mogę rozróżnić to , że jest to prawdziwa hiszpańska mucha od nieprawdziwej?

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
odpowiedź:
po zapachu, bo np. polska mucha ma zapach gówna końskiego, a hiszpańska zapach gówna byka, który zesrał się od wbitej przez torreadora szpady. No, i po cenie, bo nasza jest o połowę tańsza, a 2 razy silniejsza.

Odnośnik do komentarza

Na rozum. Jesli widzisz, że coś kosztuje jakieś 10 czy 15 zł.To na pewno nie bedzie to hiszpanska mucha. Hiszpańska mucha musi swoje kosztować. Wybieraj również produkty które sa dopuszcozne do Polski przez polski rejetr farmaceutycznyTak jest własnie z sex elixir.

Odnośnik do komentarza

Jest to w zasadzie środek, który zawiera w sobie wiele składników, które mogą pozytywnie wpływać na libido. Daję tutaj skład z firmowej strony sex elixir:
L-arginina
większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
tribullus terrestris
zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia seksualnego.
salvia officinalis
zwiększa apetyt na seks. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
Lepidlum Meyenll
znacząco zwiększa pożądanie seksualne u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
witamina C
regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków seksualnych.
Każdy z tych składników ma udowodnione działanie naukowo na libido.

Odnośnik do komentarza

Wypróbowałam ostatnio ten sex elixir.... Obawiałam się, że ochota na sex już mi całkowicie przeminęła... pomogło, duża zmiana, biorę od miesiąca. Jest o wiele lepiej. Aczkolwiek nie codziennie. Jedynie okazyjnie na weekendy.

Odnośnik do komentarza
Gość technika

Mężczyzna zanurzony w wannie wystawia żołądź posmarowaną miodem nad lustro wody, wypuszcza z pudełka muszkę hiszpańską, a ona wiedziona zapachem siada na główce i wstrzykuje miłosny jad. Penis zaczyna różowieć i swędzieć tak mocno, że wskakuje na babę niczym ogier, spuszcza się 3 razy pod rząd. Po pierwszych 3. wytryskach następuje chwila oddechu, i pojawia się kolejne swędzenie; tym razem rżnie godzinę i nie może się spuścić. Kobieta piszczy z bólu, pizda robi się czerwona a on dalej rusza dupą nie słysząc jęku.
Warto taki seks nagrać w mp4 i puścić na FB

Odnośnik do komentarza
Gość dla Pigwy

~pigwa965
A jest jakaś różnica pomiędzy tymi wszystkimi muchami?

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Jedna jest 2 x większa, ale 2 x tańsza, i jest to mucha polska z Janowa Podlaskiego. Wyguglaj "sklep z afrodyzjakami w Janowie" a kurierem wyślą ci muszek ile zechcesz.
Notabene, ta większa daje 2 x więcej rozkoszy. Mężczyzna dzięki niej może obskoczyć 10 kobiet jedna po drugiej, i za każdym razem ejakulując. Ostrzeżenie: gdy dorwałby się tylko do jednej, to może ją zakochać na śmierć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...