Skocz do zawartości
Forum

Akcesoria i sex gadżety


Gość paulaseksowna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja innych nie polecam. Jeśli chcesz wypróbowac sobie działanie hiszpańskiej muchy to jedynie sex elixir. Była to pierwsza hiszpańska mucha jaką wyprobowałam i faktycznie działała na mnie tak jak powinna. Czyli polepszała libido. Od razu jednak powiem, ze sama z siebie musisz miec ochotę na seks bo jak Ci się nie chce fiku miku i jak masz podły nastroj to hiszpańska mucha nie podziała. Jednak jeśli chce Ci się seksu, jeśli masz nastrój to wzięcie takiego środka potrafi przenieśc seks na zupełnie inny poziom. Potem jednak miałam okazję przetestować inny środek i działanie słabe. Pewnie jakbym sobie nie zamówiła sex elixir to bym się zraziła do innych.

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłam, jest to zresztą ziołowy środek tak więc nie jest niebezpieczny. Na początku porównałam sobie skład zanim zdecydowałam sie kupić ? Ale ponoć ta oryginalna hiszpańska mucha faktycznie może być szkodliwa. W Polsce jednak z tego co wiem jest niedostępna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2022 o 11:54, anittka napisał:

akcesoria erotyczne moim zdaniem to swietna sprawa, tym bardziej, ze jest taka duza dostepnosc, mozna nawet przez neta zamowic ? no i sporo tego, w zaleznosci od tego co kto lubi

a przez neta to skad? bo nie znam zadnego sprawdzonego sklepu ? a stacjonarnie raczej mi sie nie usmiecha takie rzeczy kupowac

Odnośnik do komentarza

zapraszamy na strone rose69.pl i kontakt z nami kontakt@rose69.pl pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzetu. Gadżetów jest naprawde dużo na rynku oprócz oczywiście ogromnej przyjemnośći przynoszą też ulge w wielu problemach nawet z mięśniami dna miednicy. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy
prosimy napisać że jesteście z forum to gwarantujemy rabat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...