Skocz do zawartości
Forum

Akcesoria i sex gadżety


Gość paulaseksowna

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie działa aczkolwiek tak po pól godziny do godziny. Co ciekawe to działa również i na mojego partnera, a byłam pewna,ze będzie działał jedynie na mnie :) Daje do zimnych. Do ciepłych nie powinno się go dawać bo może niwelować jego działanie. Nie wiem czy na 100% na Ciebie zadziała bo działanie zależy od nastroju i chyba po prostu od konkretnej osoby ale moim zdaniem warto jest sobie spróbować a nie zastanawiać się czy działa czy nie.....

Odnośnik do komentarza

My w ostatnim czasie kupujemy sobie takie zabaweczki .Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi i może to bardzo podkręcić atmosferę.

mam swój ulubiony internetowy sex shop ( konkretnie intymnosc.pl) - jest tam bardzo wiele fajnych eleganckich zabawek erotycznych specjalnie dla kobiet.
Za to nie jestem zupełnie przekonana do tych wszystkich stacjonarnych sex shopów. Nigdy nie byłam i nie wiem czy bym się wybrała. Raczej nie czułabym się dobrze. Co jak co ale takie miejsca mnie krępują.

Dodam,że na początek warto jest sprawić sobie porządny wibratorek. Dobra zabawka. Co do sex elixir się zastanawiałam ale nie mieliśmy okazji aby przetestować. Gdzie zamawiacie?

Odnośnik do komentarza

Chcielibyśmy wypróbowac jakichś żeli intymnych. Do tej pory wypróbowaliśmy durex intense i spodobal mi się Natomiast zawiodłam się trochę na żelach smakowych.Oczekiwałam czegoś o rzeczywiśćie dobrym smaku a dostałam jakieś chemiczne paskudki, których nie miałam ochoty próbowac....

Odnośnik do komentarza

Mi rownież smakowe nie podpasowały. Nie wiem czemu nie poprawią ich smaków, nie wiem kto to dopuszcza, ale próbowałam zarówno unimila jak i durexa i łeee... Jesli spodobał Ci się durex intense to proponuję zamówić sobie libi gel. Jest mniej dostępny bo można zamowić jedynie przez internet ale daje moim zdaniem o wiele lepsze wrazenia.Działa trochę inaczej bo o ile durex podraznia, czasami mnie po nim piekło . A libi gel uwrażliwia okolice intymne, tak więc masz o wiele lepsze odczucia podczas stosunku.

Odnośnik do komentarza

Trochę tego jest... Zaczęło się od zabawnego jajeczka Tenga (dla chłopaka) bez okazji, potem kupiłam jakiś wibrator, ale słabiej jakości i na długo się zraziłam. Kiedy zdecydowałam się z partnerem urozmaicić życie erotyczne postanowiłam znaleźć sprawdzone gadżety albo sprawdzony sklep. Zaczęłam od wyższej półki, więc kupiłam ukochanemu pierścień erekcyjny Hot Octopuss i to był strzał w 10. Sprawdzał się na tyle super, że kupiłam wersję dla par i tak trafiłam na butik n69.pl w Warszawie. Można tam przebierać w genialnych gadżetach - my mamy ulubione świeczki do masażu, jadalny puder do ciała, liberator do seksu, ale też wibrator i stymulator łechtaczki. Pół wypłaty można na te gadżety przepuścić. :D

Odnośnik do komentarza

Opaska na oczy faktycznie fajna :) Ze swojego doświadczenia mogę napisać,ze mnie osobiście najbardziej podnieciły:
świece do masażu ( niesamowite doświadczenia)
Sex Elixir - bardzo fajny afrodyzjak. Mi wystarczą jedynie dwie krople
Libi spray
No i jeszcze waarto jest kupić sobie wibrator. Nigdy nie sądziłam,ze coś takiego bedzie mi potrzebne bo na początku związkku seks był naprawdę fajny. W każdym związku jednak widocznie z czasem pojawia się ta rutyna....

Odnośnik do komentarza

Hmm powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, czy faktycznie ten eliksir aż tak skutecznie działa. Nie mniej jednak myślę sobie, że świetnym gadżetem erotycznym dla każdej kobiety są kulki gejszy. Przede wszystkim pomagają w wyćwiczeniu mięśni Kegla, dzięki czemu można potem spodziewać się mocniejszych doznać w czasie zbliżeń. Można je bez problemu kupić chociażby w sexownysklep.pl , a co ważniejsze wybór poszczególnych modeli jest naprawdę spory, podobnie z resztą jak wibratorów, czy dildo.

Odnośnik do komentarza

wiagra dla kobiet nie istnieje tak więc ostatnio zamówiłam sobie ten środek aby się podkręcić ? Postanowiłam wypróbować bo już kilka lat sobie o nim wcześniej czytałam i ciekawiło mnie normalnie czy to działa czy nie. raczej na 80% myslałam wtedy że to pic na wodę. No i umówiliśmy sie, ze mój chlopak mi to wleje do napoju jak nie będe widziała bo tylko tak w sumie mogliśmy przetestować czy to działa czy nie ? Pewnie sam fakt, że czegoś takieg próbuję by mnie podjarał i rzeczywiście efekt był. Bo tego dnia praktycznie się na mojego mena rzuciłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...